Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

IR VASTUVÕTJA KONSTRUKTORI KOMPLEKT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    IR VASTUVÕTJA KONSTRUKTORI KOMPLEKT

    nimelt on selline asi tevalo nimekirjas... kuid tahax tada, mida see endast kujutab (mis see sisaldab jne)

    #2
    Ma arvan ,et see on see:
    http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...er.html&lng=est

    Comment


      #3
      Põhimõtteliselt PEAAEGU ongi, sisaldab endas com-pistikut,takistit,zeneridioodi,kondekat ja TSOP1730.
      Paraku selle komplektiga ei ole midagi teha !
      TSOP1730-ga ei ole võimalik teha vastuvõtjat mis töötaks mingi tavalise tv- või videopuldiga.Selleks on vajalik kas TSOP1736 või veel parem TSOP1738.
      Pani ikka tiba nördima küll.Paned asja kokku kontrollid 5 korda üle ja ei tööta raip.Isegi ei tea kuidas tulin mõttele seda tsopi luubiga uurida - seal aga mingis mikrokirjas TSOP1730.

      Comment


        #4
        Tevalo saatis mulle lihtsalt kogemata vale jupi.
        Saatsid mulle uue (TSOP1736) ja asi töötab.
        Töötab mõlema puldiga(TV-panasonic ja Video-samsung) ja 5m pikendusega ilma skeemil toodud asjadele midagi lisaks jootmata.

        Comment


          #5
          ja mida te selle puldiga siis arvutis juhite ...et mis võimalused nagu ültse pakub see proge ?

          Comment


            #6
            Juhime seda mida vaja ;D
            Tegelt saab sellise programmiga nagu Girder panna igale nupule oma funktsioon...Ntx saab kasvõi panna et vajutades ühte nuppu teeb arvuti vaikselt reseti 8)

            Comment


              #7
              Daunlõudi see Girder endale arvutisse! Seda saada ka ilma puldita katsetada, et mida temaga üldse võimalik tetta om...

              Comment

              Working...
              X