Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Printer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Printer

    Epson Sylus Color 460.Polnud tükk aega musta tindi kasetti sees ja nüüd ei taha seda ka enam printida välja.Olen kasutanud neid utiliite mis on kaasas.Mida teha?
    tahaks lennata aga..........

    #2
    düüsid umbes.minu teada on kassett sel juhul piixus ja vaja uus osta.aga pöördu hinnavaatluse foorumisse-seal vähe targemad mehed.ehk?mõned on millegi sees leotanud...minu mäletamist mööda vist vees(24tundi).aga proovi:leota kõgepealt vees ja,kui see ei aita,siis piirituses.ta sellisel kujul ju nagunii ei tööta-kaotada pole midagi.
    Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
    Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

    Comment


      #3
      uue kaseti panin sisse.Põõrdun hinnavaatlusse.
      tahaks lennata aga..........

      Comment


        #4
        Sama lugu oli mudel 400'ga. Mogo'l on õigus - düüsid umbes. Vees leotades läks asi paremaks. Võta trükipea ettevaatlikult printerist välja ja istuta vette nii, et vesi ei ulatus kontaktideni. Hommikul vaata, mis välja tuli. Mingi aeg võiksid loksutada ja vett vahetada. Alati paraku ei aita, mul õnnestus vaid 1 printer nii käima saada.
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          Panin mingit vedelikku mida soovitati remondist ja anti ka 1cm3.Homme ole näha.Lasin sinna kus tindi kaseti sisse mingi ora läheb.Sinna peale.
          tahaks lennata aga..........

          Comment


            #6
            see võib ka kasulik olla kuid kipun arvama, et tegelikult on umbes trükipea düüsid st. see võllil liuglev alus, kuhu tindipotsikud käivad. Siis tuleb too jubin (pea) printerist välja kiskuda ja vette ligunema istutada.
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              Kuidas see ära käib sealt.Potskute alt jooksis mingi selline latt läbi.Keerasin lahti aga ei midagi.
              tahaks lennata aga..........

              Comment


                #8
                vot see latt keera lahti ja võta külgest ära(teine pool on latil vedruga pinges). lisaks pead veel eemaldama lintkaabli, ja mis kõige tähtsam- pea ise peab asuma "koduasendist" kaugemal , sest mudu võid ta tuksi keerata. kui need prijommid tehtud, siis saad pea ilusti kätte.

                leotamisest. üldiselt on hea, kui on olemas vanad tindipotid, neisse süstid kas spetsvedeliku, või piirituse lahust,paned printerisse ja lased printeril mitu korda puhastusrežiimi teha (vahepeal lase seista ). see aitab veeranditel juhtudel.

                vinge vahend on ka käsimüügis pakutav kodukeemia Golden Neolife Dinamite (GND)- oskab teine tindiga päris imet teha
                aga..... kui KORRALIKULT ära ei puhasta seda paska, siis paari aja pärast võid uue printeri osta (pea maksab tavaliselt rohkem, kui analoogne tutikas printer )

                kaunil-kaugel kodumaa veebisaidil kohtasin insenerimõttega lähenemist asjale ja seal loeti epsoni puhul põhiliseks progleemiks mitte kuivamist vaid kõrbemist. st tint kõrbeb pieso-elemendi külge kinni. kui selline lugu kuhtub, siis reeglina düüse lahti ei saa, või paremal juhul jääb pilt karvaseks.

                muidugi võid pöörduda ka Kulbertisse (epsoni hea nime eest seisja eestis) ja nad võimaluse korral võtavad sul pea lahti, millega nad seda teevad, ei tea, sest see on nende kiivas saladus (ilmselt asi nii lihtne, et kui teatavaks teeks, siis oleks hea teenistus kadunud)

                Comment


                  #9
                  Panin pea vette likku.Sügavale ei saa panna kuna on mingi skeem seal ligidal.Panin sooja ,et paremini lahustaks.Kaldun arvama,et pole mul enam värvilist pilti.Olin ainult 1 musta poti tinti raisanud.Eks homme näe.
                  tahaks lennata aga..........

                  Comment


                    #10
                    ei tea kuidas epsoniga,aga canoni päid saab kõige paremini lahti imedes. pärast tatitad tinti muidugi pool päeva

                    Comment

                    Working...
                    X