Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Millist tinutuskolbi valida?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Millist tinutuskolbi valida?

    Mis on nende kolbide vahe? Peale hinna ja firma.

    http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_sto...e=!612-251
    http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_sto...rtnr=615-10498

    Kas neil mõlemal saab otsi vahetada?
    Kui soovitate Weller'i oma siis millise võimsusega?
    Vaja läheb lihtsamate tööde ja vahel ka skeemi jootmiseks.

    #2
    Mõlemal saab otsi vahetada. Mõtekam on ju sul odavam võtta kui sa tinutad vähe ja teed lihtsamaid asju.

    Comment


      #3
      Kindlasti Weller. Odav maksab liiga palju. Weller kestab 10 aastat, odav 1 tund.

      Comment


        #4
        Originally posted by KaruTEC@Apr 8 2006, 21:50
        Weller kestab 10 aastat, odav 1 tund.
        Weller kestab kindlasti kauem, aga miks sa muidu arvad, et odavam vastu ei pea? Ma ostsin tinutuskolbi poolteist aastat tagasi mis maksis midagi 60 eeku. Ainult ots tuleb ära vahetada, muidu töötab küll nii nagu peab ja pole temaga midagi juhtunud. Väiksemaid asju saab vabalt ära tehtud. Ta polegi mõeldud päev läbi töötama ja vaevalt ostjagi seda teha kavatseb. Loomulikult on mõtekas enne osta kvaliteetseid asju, aga miks panna sinna alla palju nii raha kui see suurem osa ajast tolmu kogub.

        Comment


          #5
          minu arvates on ka mingi 100 eek-une mõtekam. ostes tuleks jälgida, et mingi kroomitud või mingi asi on osadel peal. seda on lihtne mõne pehme asjaga puhastada ja ei lähe raisku. võimsus võiks ka mingi 60 w olla, siis saad kõike joota ilma et vahepeal ära jahtub.

          Comment


            #6
            Mitu mm'i on suur Weller'i kolbiots?

            Comment


              #7
              Originally posted by RK1.0@Apr 9 2006, 14:00
              Mitu mm'i on suur Weller'i kolbiots?
              Vt.tootekataloogi seal neid igasuguseid.
              Weller-it omanud juba 6aastat( WS 51 )Jooted väga kvaliteetsed tänu väga täpsele temp.kontrollile,"sööb" vähe otsikuid, 6aasta jooksul 1 otsik vahetatud ja seda tänu profiili muutusele.Odavaid omatud(ning ära visatud).Weller=tõsine tööriist!
              Kõik meeldiv tuleb lambist...

              Comment


                #8
                mul on üks sahtel täis katkisi mutrivõtmeid, teine katkisi testreid ja kolmas katkisi kolbe. Kõik olid el cheapod.

                Comment


                  #9
                  Mitu mm'i on suur Weller'i kolbiots?
                  Vt.tootekataloogi seal neid igasuguseid....
                  Tean jah, et kataloogis on neid. Ma tahaks teada, et kui suure otsa saan ma kaasa Welleri kolbi ostes, siis tean kas ostan veel juurde väiksema või suurema otsa.

                  Comment


                    #10
                    Oman 40W-st garaazis ja silme ees on et oli ca 2 mm, igatahes siiani on hasti toiminud. Vaatama ei viitsi minna.

                    Comment


                      #11
                      welleril on tavaliselt kõige tavalisem ja täiesti hea kolviots originaalis kaasas. suurust küll ei tea, aga olen sellega jootnud nii SMD kive kui ka plekki terase külge ja kõigega olen hakkama saanud (40W punane pulk).

                      Comment


                        #12
                        Ok, ma tellin ära Welleri oma.
                        Teema võib lukku panna.

                        Comment


                          #13
                          Arvan et asja ei tasu selle järgi osta palju otsi läheb.Kui raha on siis muidugi Weller.
                          Omal tööl -----,kodus jämeda juhtmega kolb,ja näe töötab juba aastaid.

                          Comment


                            #14
                            Ka Welleri saab odavamalt, astud lihtsalt poodi ja küsid julmalt, et mis oleks võimalikult madal hind mille eest seda saaks ja 100% kindel, et saab norm. hinnaga, tehtud "uurimustöö" kinnitas seda-hind langes poole võrra kui letis!
                            Julgust!

                            Comment


                              #15
                              Tore, aga ei ela Tallinnas, 100 km eemal.

                              Comment

                              Working...
                              X