Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Re: MÕTETU POOD

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Re: MÕTETU POOD

    Mis poest jutt käib? Arvan et kui sa rahulikult oma probleemi ära räägid vahetavad ümber...

    #2
    Mis poest jutt käib? Arvan et kui sa rahulikult oma probleemi ära räägid vahetavad ümber...
    tevalost räägin ikka, posti kaudu tellisin

    Comment


      #3
      Rahune maha, mis muud ei oska teha kui kohe sõimama hakata.
      Ja peale sellist sõimamist ainuke mõtetu asi oled sina ise.
      Räägi asi rahulikult ära.
      transistor[ätt]starline[punkt]ee

      Comment


        #4
        Niipalju kui mina näinud, on Tevalo alati vigased või lihtsalt valesti valitud tooted probleemideta välja vahetanud. Arvata võib, et eelduseks on mõistlik jutt mitte sõimamine... Proovi uuesti helistada kui rahulikum on
        Karbi lahtinäppimine tundub küll natuke kahtlane... Vähe usutav, et see Tevalo vendasid huvitaks. Kas postifirmale avalduse tegid?
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          Noormees, rahu, ainult rahu. Loomulikult vahetame ümber, saada või too vana kaabel meile tagasi. Kontrollist niipalju, et me tõesti ei jõua juba puhtfüüsiliselt kontrollida.

          Comment


            #6
            Sellistele mõttetutele kirjutajatele poleks mõtet vastata.
            Minul pole Tevaloga probleeme olnud.Väga norm koht.

            Comment


              #7
              Sellistele mõttetutele kirjutajatele poleks mõtet vastata.
              Minul pole Tevaloga probleeme olnud.Väga norm koht.

              Aga miks sa ise vastad siis?

              Võib-olla sa ise veel vähe asju tellinud, et pole probleemide otsa sattunud? Ka mul on asjast oma arvamus, kuid hoian enda teada. Arenguruumi on alati veel.

              Comment


                #8
                Mina olen TEVALO klienditeenendusega väga rahul!
                On selline mulje jäänud, nagu suhtleksn oma vana hea sõbraga. Igati usaldusväärne. Ja alati saame kaubale, nagu sõbraga ikka. 

                Comment


                  #9
                  Mina olen TEVALO klienditeenendusega väga rahul!
                  On selline mulje jäänud, nagu suhtleksn oma vana hea sõbraga. Igati usaldusväärne. Ja alati saame kaubale, nagu sõbraga ikka. 
                  Samad sõnad
                  Kui natuke viriseda, siis võiks Järve selveris asuva O tähega poe kohta. Läksin sinna, et osta 5 v stabilitroni , seal kutt andis 7805 stabilisaatori. Pärast seletamist, et stabilitron on kahe jalga sain selle kätte
                  Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                  Comment


                    #10
                    Tevalo mehed võiksid ühe poe sinna Järve keskusse ka teha : ;D
                    Sõida,mees,aga ära mölise!

                    Comment


                      #11
                      Tevalo mehed võiksid ühe poe sinna Järve keskusse ka teha : ;D
                      A seal juba OOmipood ju ;D

                      Comment


                        #12
                        Nu see sitt ;D jah aga kõike sealt alati ei saa ;D
                        Sõida,mees,aga ära mölise!

                        Comment


                          #13

                          Samad sõnad
                          Kui natuke viriseda, siis võiks Järve selveris asuva O tähega poe kohta. Läksin sinna, et osta 5 v stabilitroni , seal kutt andis 7805 stabilisaatori. Pärast seletamist, et stabilitron on kahe jalga sain selle kätte
                          Nojah, järelikult ikka tõelised asjatundjad on tööle võetud
                          transistor[ätt]starline[punkt]ee

                          Comment


                            #14
                            tevalo võiks liikuda poodidega tartu poole ka, sest tartu meestel veidi s*it koguaeg postiga tellida
                            Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
                            DeeJay Catass

                            Comment


                              #15
                              kustutasin oma postituse, sry, olin sitas tujus ning see kaabel ka veel peale, nii et veelkord sorry.

                              Comment

                              Working...
                              X