Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

millist potekat vaja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    millist potekat vaja?

    oleks vaja arvuti esipaneelile midagi sokutada millega 12V vente saaks reguleerida. sooviks teada mitusada oomi see olema peaks vms. ma olen jube erinevaid asju näinud, alatess 300ohm kuni 10k ohm. ma tahaks homme juba ostma minna, soovitage ruttu
    Vastik audiofiil

    #2
    NO 10K

    Comment


      #3
      Ja võimas peab ka olema ;D

      Comment


        #4
        Kõik oleneb vendi tarbitavast voolust ja sellest, kuidas regulatori ühendad.
        Pannes (traat)pote lihtsalt vendiga järjest, on 10k liiga suur, parem on ntx. 150 oomi. Arvuta oma vendi voolu järgi.
        10k pote sobib siis, kui kasutad mingit elektroonset regulaatorit, ntx. www.hot.ee/felch/tempreg.JPG
        Vaata ka www.hot.ee/qwerty009 lehele
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          Selle tempregi kohta selline küsimus et pnin alguses transsid valepidi pärast õigepidi...Ei tundu küll et ei reguleeri..Transsid õhtal ?

          Comment


            #6
            qwerty lehel oli pikk õpetus kuidas oomi seaduse põhjal välja arvutada seda vendi regullimiseks vajalikku potekat!

            Comment


              #7
              Selle tempregi kohta selline küsimus et pnin alguses transsid valepidi pärast õigepidi...Ei tundu küll et ei reguleeri..Transsid õhtal ?
              Võimalik...kontrolli igaks juhuks skeem veelkord üle...
              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

              Comment

              Working...
              X