Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Hiina wago

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Hiina wago

    Tere jõudu!

    Kas keegi on proovinud hiina "wagosid" (klahviga kaabli liitmikke pealtnäha 1/1 aga kas need on ok?
    Hind ikka kordades odavam. Pigem otsin ajutiseks kasutuseks.

    Ette tänades!

    Martin
    "No one likes a smartass, but everyone loves being one"

    #2
    Ei tea, olen suvila elektris kasutanud tavalisi halle klemme ja kõik toimib.
    Tööl kasutame originaal wagosid ja ei ole ka probleeme.

    Kui ajutiseks kasutamiseks, siis mis seal ikka juhtuda saab.
    Üldiselt neid peaks olema kahte tüüpi, ühed mida saab lahti võtta ja siis ühekordsed.
    Kinni paned, siis enam välja ei saa.

    Kuigi Wago pakendil on kirjas, et eemaldamiseks tõmmake ja samal ajal keerake kaablit.
    Ei ole ise süvenenud teemasse, aga tean, et neid tavalisi halle, ei saa tervetena enam kätte.
    Peab kaablijupi maha lõikama.

    Ma isiklikult pole aru saanud Wago eelistest.
    Kui samasugune laiatarbe hall klemm saab hakkama.


    Meie firma võtab kogu kraami Würthist ja seal neid väga ei loeta ja hinda ammugi ei vaadata.
    Vaatasin paki hinda, koju ma vist ei ostaks.

    Mina paneks vabalt need hiina wagod ära.
    Proovi kuskil kaabli otsas. Pane külge (10-12mm isolatsiooni maha) ja vaata, kuidas hoiab.
    Võimalik, et hiina wagodes on metalli/vaske vähem, ehk siis ühenduspind on väiksem.
    Mistõttu ei kannata asi niipalju voolu, aga seda ilma kogemuseta/proovimiseta ei tea.
    Teine asi, võibolla on klemmi hoidmisjõud ehk haardumine kaabliga võibolla kehvem.
    Liigub või logiseb mingil määral.

    Comment


      #3
      Tellisin Alist neid paar aastat tagasi ja olen pool maja koos kuuri ja garaažiga ära ühendanud. Julgen soovitada küll! Muidugi enne tuleks lugeda müüa tagasisidet.
      Kui soovid võin sulle paar tükki testimiseks anda
      Нужно делать так, как нужно. А как не нужно, делать не нужно - Винни-Пух

      Comment


        #4
        Esmalt postitatud Elektrik poolt Vaata postitust
        Kuigi Wago pakendil on kirjas, et eemaldamiseks tõmmake ja samal ajal keerake kaablit.
        Ei ole ise süvenenud teemasse, aga tean, et neid tavalisi halle, ei saa tervetena enam kätte.
        Peab kaablijupi maha lõikama.

        Ma isiklikult pole aru saanud Wago eelistest.
        Kui samasugune laiatarbe hall klemm saab hakkama.
        Originaal ilma hoovata Wago saab tõmmates ja krudides kätte küll. Kui "laiatarbe hall klemm" tähendab klemmliistu siis plankkaabli otsa surutava Wago eelis on tööviljakus, kui kõik sobib saab palju kiiremini, samas vigade parandamine on raskem. Ning igalepoole nad ei sobi.

        Maailm oleks puhas ja süüta
        kui poleks õllejogurtit
        - Õ.Õ.

        Comment


          #5
          Nonii, hiina wagod saabusid karbis ilusti ja otsustasin veidi võrrelda veidi, proovisin 1,5mm2 kiulise vask kaabliga, hoiab kinni ühte moodi tugevasti hiinakas ka.
          kaaluga tõmmata pole proovinud aga käe järgi üsna sama. Sisu klemm paistab ka silma järgi sama suur. Hiina wago on ca 2 mm paksem. Niisama laua peal seadmete katsetamiseks Jne tundub igati ok.
          "No one likes a smartass, but everyone loves being one"

          Comment

          Working...
          X