Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

LED paneelile vaja trafot

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    LED paneelile vaja trafot

    Paneel 40 watti. Soovin panna dimmerdatava lüliti. Paneel oleks saadaval aga kui leiaks sobiva trafo sinna. Sama paneel on saadaval ka trafoga kuid kahtlustan, et puudub dimmerdamise tugi. Ehk on kellelgil viidet või infot sellise trafo kohta. Kallist lahendusest pole huvitatud.

    #2
    Kui vaadata Oomist siis:
    https://www.oomipood.ee/kataloog/tme...&t=trafo%2040w
    Vajab lisaks


    Võiks ju sobida, kui ei taha hakata ise mähkima.

    Siin
    https://www.tme.eu/ee/details/ti-etd...orid/feryster/
    on ka natuke juttu sellest riistapuust.
    viimati muutis kasutaja A.R.; 26 m 2021, 13:39.

    Comment


      #3
      Märkasin, et paneelile on veel kirjutatud 60-66V DC--0,6A. Kas trafo peab olema selles voltide vahemikus?

      Comment


        #4
        Esmalt postitatud ukuaru poolt Vaata postitust
        Paneelile on veel kirjutatud 60-66V DC--0,6A.
        See tähendab, et antud paneeli töövool on 600 mA, pinge sealjuures võib kõikuda olenevalt LED-ide temperatuurist.
        Kui nüüd vaja dimmerdada, siis tuleb nendest andmetest lähtuda; aga voolu ei tohi lasta üle 600 mA, muidu on suits väljas.
        Head susserdamist !

        Comment


          #5
          Leian, et seda seadet oleks korrektsem pigem drosseliks nimetada (luminofoor lambi analoog) kuna antud seadme ülesandeks on eelkõige voolu piiramine (drosseldamine) .
          See kas sealjuures tagatakse ka galvaaniline lahtisidestus on LED i jaoks teisejärguline.
          Paljud LED paneelide moodulid ei ole galvaaniliselt lahtisidestatud.
          MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
          KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

          Comment


            #6
            Lugupeetavad,
            trafo muundab vahelduvvoolu ühelt pingetasemelt teisele, aga küsija vajab alalisvoolu. Selleks otstarbeks kärab toiteplokk, millel saab piirata nii väljundpinget kui ka -voolu, konkreetset rakendust kutsutakse dimmerdatavaks LED draiveriks.

            Comment

            Working...
            X