Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

ponyprog ja pic16f876

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    ponyprog ja pic16f876

    kas kellelgi on õnnestunud ponyprogiga(skeem ka nende oma com porti) selline kivi ära kirjutada?nimelt ei taha kuidagi kivi ära tunda.5v ja 13v jõuavad kivini.peab seal äkki settingutes midagi muutma,olen proovinud aga ei midagi. oskab keegi mingit nõu anda?ainuke mis skeemil teisiti on see et bc 547-te asemel on kt3102b-d kuid see vist ei tohiks probleemiks olla.kivi ka uus.
    ats

    #2
    Loe seda, äkki tuleb ideid:
    http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?showtopic=8093

    Kui jääd oma progeja juurde, siis mis op süsteem on, mis win versioon?

    Kas progeja peaks kivi ära tundma? Minu teada tuleb kivi tüüp talle ette anda, ise ta seda välja ei raali? Kui kivi tühi, siis lugedes kõik fff. Selgita äkki täpsemalt probleemi?

    Comment


      #3
      proovisin nii xp kui ka win 98-ga.kivi margi annan loomulikult ette.nii lugedes kui kui kirjutada proovides ütleb et kivi puudub või on tundmatu,nii teeb ta ka ilma progejata.programmaatori esimene osa töötab kindlasti(sellega juba lastud) pic-i osa ka nii lihtne et seal ka nagu ei tohiks midagi olla.ongi huvi kas skeem üldse on võimeline progema.
      ats

      Comment


        #4
        ICProg võimaldab 'Hardvare check' kontrollida kõiki pingeid. Nimelt hiireklõpsuga lülitad pingeid sisse-välja, saad testida, kas on ühendused softist kivini korras. Tester appi ja kõik pinged mõõda üle, ka data ja clock otsa omad. Ma ei tea, kas ka ponyprogiga selline võimalus on, kuid otsi. Ja kui ei leia, võta ICProg, ka too oskab COM adapterida progeda vist.

        Comment


          #5
          proovisin ic-progi.mis seal data ja clocki jalgadel olema peaks,mul datal 4v kui clock sees ja clock 5v.nii see vist peakski olema.3fff loeb ära ja kirjutab ka ning ütleb et kõik on õige.programmi aga ei kuidagi kirjutab lõpus et verify failed at 0000f.peale tahaks nimelt dct-4 flasheri hex-i lasta.kuidas see küll käia võiks?
          ats

          Comment


            #6
            Püüa mõõta kirjutamise ajal MCLR otsa pinget. Peaks lema 13V. Kui madal siis port ei vea välja ja selge, miks ei kirjuta.
            AkenXP all sain ise ka sama viga kuigi pinged õiged. Aitas vaid W98SE.
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              mul oli ka pidevalt verify failed at see ja see, aga siis vaatasin "hardware" üle ja avastasin et üks rada trykkplaaadil oli pooleks, tegin raja korda ja töötas B)

              Comment


                #8
                ringi kolades tekkis veel selline küsimus,et mis vahe on pic16f876 ja pic16f876a vahel.teine on märksa odavam.
                ats

                Comment


                  #9
                  Ma pakun(kindel pole), et taktsagedu ühel 4MHz ja teisel 20MHz

                  Comment


                    #10
                    PIC16F876A sisaldab erinevalt PIC16F876-st kahte komparaatorit. Maksimaalne taktsagedus on mõlemal sama, ehk 20 MHz.
                    Täpsemalt : http://www.microchip.com/ParamChartSearch/...ng=en&pageId=74
                    Taavi Jantson

                    Comment


                      #11
                      kas mitte 876A tehtud uuemas tehnoloogias, võib-olla eksin aga 876 vist 0,7um
                      876A 0,5um. väiksem kristall odavam.

                      Comment

                      Working...
                      X