Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kivide programeerimine ja skeem. ATTINY45

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kivide programeerimine ja skeem. ATTINY45

    Mul on tsikli peal kaks iseehitatud skeemi (eelmine omanik ehitas) mida juhuvad kaks kivi: ATTINY45_PDIP8 U11 ja ATTINY45_PDIP8 U2.
    Üks reguleerib kätesoendust ja teine suunatulede tööd. Mul on olemas programmi lähtekood (win-avr 4.3.3 või Atmel Studio V6 või V7) ja skeemid.
    https://drive.google.com/open?id=0B7...UZ1amcyUUNlTFU

    Kas keegi oskasb need kivid ümber programeerida ja ära vahetada?

    #2
    Vs: Kivide programeerimine ja skeem. ATTINY45

    Kas Sul arduino on olemas ? Vaja veel makettplaati ja natuke nutikust.
    Arduino Uno R3 as a true ISP programmer for any AVR Is there a driver that can be loaded in Arduino Uno R3 and turn this board into a pure ISP programmer for any AVR or at least for a few Attiny and Atmega which are used frequently? I know, there is a tutorial, see: that teaches people how to program stand alone ATmega168 or ATmega328 controllers, using Arduino Uno R3, but the operation is complicated involving two steps: Writing a boot-loader to the stand alone AVR. Removing the Atmega f...

    Eelmine suvi sai Adunioga kive progetud.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Vs: Kivide programeerimine ja skeem. ATTINY45

      Selle selgeksõppimine võtab ikka koraalikult aega + vahendeid mida mul ilmselt enam kunagi vaja ei lähe. Tore oleks, kui leiduks keegi, kes väikese tasu eest selle asja aitab joonde ajada.

      Comment

      Working...
      X