Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

STM32 Design Contest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    STM32 Design Contest



    Registreerujatele lubatakse anda tasuta STM32 Discovery Kit.

    #2
    Vs: STM32 Design Contest

    vähe nadine prose seal. Kõvasti küll picist yle aga ikka miks on vaja 24Mhz peale sikutada. Selles demo kivis 128k flashi aga 8k rami, 8k nagu väääääääga vähe 128k flashi kohta. Vb kuskil suure kasutajaliidesega asjas kus graafiline LCD jne et vaja suurt hulka pilte salvestada, samas paar videopuhvrit ja see 8k kaob nagu nalja. Minumeelest võiks enamustel prosedel olla 128k RAM ja 128k FLASH. See oleks juba parem. Osadel on küll väline siin et saab juurde panna aga kahtlustan et see liides ka välja optimiseeritud. See on see piir kus on rammus 32 bitti aga rauda on liiga mannetult vähe ymber et midagi teha saaks sellega. Ma paneks C8051 aga nende hinnad on nii lakke kruviud viimasel ajal.
    Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
    1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
    2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

    Comment


      #3
      Vs: STM32 Design Contest

      Seal võistlusel osalemiseks ei pea seda konkreetset kitti kasutama. On lubatud oma plaat, peaasi et STM32F10x proset kasutaks. Isegi linnukese tasuta kiti saamiseks võib panemata jätta.

      Ise tellisin tolle sama stm32-discovery plaadi. Minu meelest 170 krooni eest ARM Cortex M3 prosega esimese tutuvuse tegemiseks on see väga hea hind ( + plaadil on ka SWD programmator). Võib olla müüakse neid lausa kahjumiga?

      Comment


        #4
        Vs: STM32 Design Contest

        lisaksin täpsustuseks, et niisama regajatale otseselt ei pakuta midagi tasuta.
        eeldab enne ettevõetava projekti kirjeldust ja puha ja muidugi viisakas oleks ka reaalselt midagi kokku klopsida (samas bluffivennad ja muidu tasuta samplite kokkuahnitsejad jah võivad sinna ka mida iganes kokku luuletada)

        ise regasin ära ja board oli juba mul ka kuu varem oomi kaudu tellitud ja olemas, aga teine lisaks ei teeks paha - plussiks palju IO väljundeid, muus osas jah väga võimetuks nuditud isend.
        samas seda ju ütleb ka ST kirjeldus - Low & medium-density value line MCU ja pole nagu põhjust rohkemat nõudagi.

        qratman-le küsimus:
        kas regasid ära ja kas said ka kinnitava emaili oma postkasti?
        mul hot.ee aadress ja ei saanud maili kinnitust. kas see hot on äkki spämmi listis ja ei tule mail kohale või pagan teab milles asi...

        ja veel imelikul kombel regamisel ei näinud kuskil deadline aega vms kaua aega antakse?

        Comment


          #5
          Vs: STM32 Design Contest

          Regasin, sain vastuse e-mailile. Vastus on tähtis, sellega antakse projekti number. Kui midagi saatma hakkad siis ei tohi kuskile projekti oma (firma/kooli/enda) nime ega andmeid panna, ainult projekti number, muidu diskvalifitseerivad.

          Deadline 2011 september. Eelnevalt tasub terms and conditions läbi lugeda, siis tead millesse end mätsid ( Kui see ühe lausega kokkuvõtta, siis vast nii: "Contest Owner is god, you must obey to everything or else you are not eligible to attend)

          See natukene häiris tõesti, et peab kohe eksprompt projekti nime ja kirjelduse kirja panama - tahaks mõtlemis aega.


          Mul oli ka 1 plaat tellitud aga kui veel pakutakse võtan hea meelega vastu.

          Comment


            #6
            Vs: STM32 Design Contest

            tingimused on jah kuidagi imelikud.
            jäi silma selline klausel:
            - That there is no entitlement of the Participants to get a board, due to the limited inventory at the Contest Owner

            minu arust tõlgendub, see sedasi, et nad nad ei garanteeri demoboardi saatmist, kuna nende hulk on piiratud ja
            oletame 1-2tk äkki ongi ainult

            Comment


              #7
              Vs: STM32 Design Contest

              Annavad või ei anna, ega Harley Davidsonist kah ära ei ütleks

              Comment


                #8
                Vs: STM32 Design Contest

                Regasin ka sinna varem ja täna tuli plaat kohale. Juhet millega arvutiga ühendada mul pole ja ega ma ausalt õeldes sellega midagi teha ei oskagi.
                Ehk keegi seletaks siis mis sellega teha?
                Algaja.

                Comment


                  #9
                  Vs: STM32 Design Contest

                  lutsu saad visata sellega :P

                  ja teha saad veel täpselt seda, mida sa seal regamisel oma projekti kirjelduses kokku valetasid või sa enam ei mäleta seda ise ka?

                  Comment


                    #10
                    Vs: STM32 Design Contest

                    Ma ei kirjutanudgi sinna midagi.
                    Olin suht kindle et seda ei saadetagi ja ega polnud meelesgi enam, aga näed siiski tuli.
                    Algaja.

                    Comment


                      #11
                      Vs: STM32 Design Contest

                      Loodetavasti keegi tegelike plaanidega sinu pärast plaadist ilma ei jää.

                      Mida teha mikrokontrolleriga? Võta google lahti ja esita sinna sama küsimus.

                      Comment


                        #12
                        Vs: STM32 Design Contest

                        qratman, kui küsida tohib, siis mis suunda mõtted projekti osas mõlguvad? Või sellistest asjadest ei räägita? Mõtlen ise ka osa võtta, kuigi STM32 pole reaalselt näppinud, üle 11 kuu ja terve suvi tutvumiseks peaks piisama.

                        Kas keegi sellele seeriale asmis ka on üritanud midagi kirjutada? Mõte on teha DSP - Fourier teisendust mõlemat pidi, aga ma pole kindel, et C-s sellega hakkama saan.

                        Comment


                          #13
                          Vs: STM32 Design Contest

                          C keeles kasutatakse selliste asjade jaoks teeke. Näiteks FFTW-d. Käsitsi kodeerides läheb aega rohkem ja tulemus on kehvem.
                          If you think education is expensive, try ignorance.

                          Comment


                            #14
                            Vs: STM32 Design Contest

                            Mõte on smart home - käseb, poob ja laseb. Mitte just kuigi originaalne aga umbes nii ta kirja sai pandud.

                            DSP jaoks on pisut etem ARM Cortex-M4, seal DSP mootor lisaks. NXP pakub midagi. Muidugu oleks koomiline NXP kividega ST konkursile minna

                            ARMi progemise kohta ASMis olen kuulnud, et pidi nagu teiselt poolt hammaste ravimine olema. Ise ka päris roheline ARMi osas.

                            Comment


                              #15
                              Vs: STM32 Design Contest

                              Esmalt postitatud andreie poolt Vaata postitust
                              C keeles kasutatakse selliste asjade jaoks teeke. Näiteks FFTW-d. Käsitsi kodeerides läheb aega rohkem ja tulemus on kehvem.
                              Teekide kasutamine eeldab, et tegemist on võrdlemisi standardse projektiga ja keegi teine on midagi sarnast juba teinud. Kui sobivat teeki ei ole, tuleb ikkagi otse rauda väänata.
                              Teine teema on selle võistluse kontekstis teekide autoriõigustega. Pole veel täpselt uurinud, aga tingimustes oli kirjas, et kogu kood peab olema kas enda kirjutatud või siis sellise litsentsi all, et toda võib sinna võistlusele saata. Vajadusel tuleb autorilt luba võtta. Kuidas sellega on? Minu teadmised juriidikast on suht olematud.

                              Comment

                              Working...
                              X