Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Motorola DSP56002 "resetting DSP"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Motorola DSP56002 "resetting DSP"

    Tervist!

    Probleem järgmine.
    Üks kitarri effekti plokk mis jookseb eelnimetatud signaali protsessori peal annab veateadet "Resetting DSP" Teade ilmub seadme enda ekraanlie. Ma usun, et DSP reset'i teeb plokk iga kord kui ta käivitatakse, kuid millegipärast ei tule ta enam sellest olekust välja. Ploki distribuutorite poolt pole mingit abi loota, kuna asi on ammu tootmisest maas. Kas on mingi lootus ise midagi ära teha? Olen protsessorimaalimas kahjuks üsna võhik.
    Motorola kivi kohta datasheet
    http://ppd.fnal.gov/experiments/e907...DSP56002UM.pdf
    Kivi on väikse eemaldatava trükplaadi-mooduli peal, mis lubab arvata et moodulid on ka vahetatavad. Paraku pole ma neid kuskilt leidnud müüdavat.
    Seega kõik mõtted teretulnud.

    #2
    Vs: Motorola DSP56002 "resetting DSP"

    vaata kas dsp toide on korras ( ossiga, tester ei näita suurt midagi), sarnaseid hädasid põhjustavad ka toiteahela ärakuivanud lüüdid.

    Comment


      #3
      Vs: Motorola DSP56002 "resetting DSP"

      DSP plaadi kõrval on tantaal-kondekad, tester ütleb 5V, ossiga saan uurida pühapäeva õhtul. Aga miks just tantaalid ?
      Kummaline on ka see, et sama viga on esinenud ka uuematel seadmetel. Kondekate eluiga ei tohiks nii lühike olla.

      Rocktroni support'ist tuli meili peale järgmine vastus: "The DSP card may be loose in its connector I would try to reseat this first." Tundub täiesti kasutu info, kuna pistik ise vaevalt ühendust kaotab. Olen seda mitu korda ühendanud kinni-lahti ja seal ei tohiks probleem olla.
      viimati muutis kasutaja ats; 04 m 2010, 10:33.

      Comment


        #4
        Vs: Motorola DSP56002 "resetting DSP"

        Olen nõus panema välja vaevatasu, kes juhib asja töölesaamiseni. Pole paraku endal aega teha süvakursust DSP maailma. Või oleks õigem asi romulasse saata?

        Comment

        Working...
        X