Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

AT90S2313 PWM to PPM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    AT90S2313 PWM to PPM

    TEre,

    kuna olen progemises paras juhe siis kysin siit abi. On keegi hea inimene ja selgitaks tiba kuidas miksida kokku RC vastuv6tjast tulevad PWM signaalid proses, et ta v2ljastaks 1-e PPM siglnaali. Kivks see avr seep2rast, et vedeleb teisi ja ei taha v2liseid komponente. Asja iva on selles, et ei taha igasugu juhtmeid arvutikylge, et lennusimulaatorit juhtda. Toredam on kui otse vastuv6tja arvutikyljes ja puldiga m66da tuba jalutad. Netis n2iteid on aga hex. failid ja teisttyypi prosedele. V6i siis teine asi. On mul 1 disasmitud fail atiny13 jaoks. Saab selle ehk sellele prosele selgeks teha? Minu aju seda ei v6tnud.

    T.
    MSN- taneltreima182@hotmail.com
    telefon katki.

    #2
    Vs: AT90S2313 PWM to PPM

    Elou!

    RC vastuvõtjast tulevad välja servo signaalid 1-2ms(1.5ms=keskel).
    Kõik kanalid dekodeeritakse PPM signaalist järjest näit. 1-4 kanalit.
    Võib õnnestuda kui suunad kontrolleri sisendid 1-4 ühele väljundile
    Kogu krempel kordub ~20ms järel.

    PICutaja soovib parimat,
    gOb
    Meie üle nalja ei mõisteta!

    Comment


      #3
      Vs: AT90S2313 PWM to PPM

      See teooria k6ik on teada mis ja kus midagi millisel kujul v2lja tuleb. Aga t2nud sellegi poolest. Ma lihtsalt t2iesti tume nullist softi kirjutamise koha pealt. Kuidas hakata selgeks tegema prosele mis talle sisse antakse ja mida ta selle sisseantud signaaliga tegema peab ja kuidas selgeks teha, et aja need signlaalid k6ik yhte v2ljundisse kokku. Njah, peab vist targa kirjanduse ette v6tma.
      MSN- taneltreima182@hotmail.com
      telefon katki.

      Comment


        #4
        Vs: AT90S2313 PWM to PPM

        ttr, parem on võtta see teist tüüpi prose, hex sisse kirjutada ja kopteriga sumistama hakata.

        Attiny13 ei maksa nii palju, et selle pärast kolm päeva võimelda. Ainult et kui huvi on...
        If you think education is expensive, try ignorance.

        Comment


          #5
          Vs: AT90S2313 PWM to PPM

          Teise prose v6tan kyll aga v6imlen ka takkotsa Lihtsalt hakkas sygavamalt huvitama progemine. Ja seda suurest vabast ajast mis on tekkinud seoses majandussurutisega
          MSN- taneltreima182@hotmail.com
          telefon katki.

          Comment


            #6
            Vs: AT90S2313 PWM to PPM

            Võimlemine on terviseks.

            Disassembleeritud firmwarest arusaamine nõuab märgatavat assembleri oskust. Kui see nagunii sulle uus on, ehk on mõistlikum süveneda hoopis programmeerimiskeelde "C" ja kribada uus soft.

            Vajad enda kurssiviimist järgmiste teemadega:
            1. GPIO - üldine sisend/väljund, paned näiteks led'id alguses külge.
            2. Timer/Counter - ajavahemike mõõtmine, perioodiliste katkestuste genereerimine.
            3. USART - lased firmware'l aeg-ajalt välja trükkida, mis värk on, ise teisest otsast PC-ga loed uudiseid.
            Ma pole väga PPM-i süvenenud, aga kui veab, siis annab teda genereerida SPI või USI mooduliga.

            Täpsemaid õpetussõnu siit: AVR Tutorials.
            If you think education is expensive, try ignorance.

            Comment

            Working...
            X