Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Sain PIC16f84 jagu?:(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Sain PIC16f84 jagu?:(

    Tervist.. Oli siis tarvis üks mõõtmine sagedusmõõtjaga teha,mõõtjal pole mul veel korpust ja seega tõstsin asja lauale trükkplaadina ning pingestasin.Displei mulle tulemust ei näidanud,mõtlesin milles jama.Hetke pärast leidsin ühe takisti trükkplaadi alt,viskasin selle sealt kiirelt minema,aga sai vist jagu picist:S. Nimelt 2 ja 5-nda koiva vaheline takistus 17 oomi.Lasin prosel programmi maha ja uuesti peale tagasi,verify tegi ka kenasti ära,aga ega seda väljundi lühist ta vist kindlaks ei teegi seal:S.Ühesõnaga enam sellest asja ei saa jah.Krdi närvi ajab küll ikka..
    otsija

    #2
    Vs: Sain PIC16f84 jagu?

    Kui prooviksid uut koodi peale laadida siis võimalik et ei läheks. Uut ses mõõtes et teistsugust. PIC kardab ülepinget. Ta võib peale seda edukalt töötada aga paugu saanud väljundi kaitsediood on lühises ja progemine võib mitte õnnestuda.
    16F84 pole suurt mõtet enam kasutada. Porteeri koodid uuematele kividele, selle käigus õpib ka hulka asju juurde!
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      Vs: Sain PIC16f84 jagu?

      Esmalt postitatud felch poolt
      Kui prooviksid uut koodi peale laadida siis võimalik et ei läheks. Uut ses mõõtes et teistsugust. PIC kardab ülepinget. Ta võib peale seda edukalt töötada aga paugu saanud väljundi kaitsediood on lühises ja progemine võib mitte õnnestuda.
      16F84 pole suurt mõtet enam kasutada. Porteeri koodid uuematele kividele, selle käigus õpib ka hulka asju juurde!
      Nojah.. egas siin midagi,läinud ta on.Hirmus habras küll teine(pole varem ühtegi läbi kõrvetanud sedasi).Toide oli asjal mingi paarsada mA ehk ja sellest siis piisab,et puhas vuuk teha. Koodi porteerimise all mõtled vist sedasama,millega sinu poole pöördusin juba. Ise seda teha ei mõista,inglise keel ka lonkab koledasti,seega keeruliseks kisub selline asi. Aga eks tuleb tasapisi uurima vist hakata asja jah.
      otsija

      Comment


        #4
        Vs: Sain PIC16f84 jagu?

        Esmalt postitatud felch poolt
        ...
        16F84 pole suurt mõtet enam kasutada. Porteeri koodid uuematele kividele, selle käigus õpib ka hulka asju juurde!
        Millist protsessorit soovitaksid kasutada, kas PIC16F628 -t?
        MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
        KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

        Comment


          #5
          Vs: Sain PIC16f84 jagu?

          võta midag 18 seeriast, mis sa selle antiikse 16ga möllad, eriti veel asmis, 18 puhul ei pea mälupankade vahel siblima. Võta näitex 18F252, 18F2520 oli qfn korpuse puhul 628 hinnaga.
          Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
          1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
          2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

          Comment


            #6
            Vs: Sain PIC16f84 jagu?

            18-seeria on tõesti märksa parem. Eriti mainitud mälupankade ümber lülitamise vajaduse puudumise tõttu. Kuid ka mälu on rohkem, taimereid jne.
            Ma ise ka ei viitsiks enam 16-ga jännata.
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment

            Working...
            X