Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

stm32F101T8

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: stm32F101T8

    mul on 3 juhtme süsteem, 2 signaali, TX ja RX , vahet pole, kui ma ütllen asjale et 4096 baiti porti tahan ma ka teiselt poolt kätte saada
    Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
    1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
    2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

    Comment


      #17
      Vs: stm32F101T8

      Esmalt postitatud murphy poolt
      mul on 3 juhtme süsteem, 2 signaali, TX ja RX , vahet pole, kui ma ütllen asjale et 4096 baiti porti tahan ma ka teiselt poolt kätte saada
      Seega siis asünkroon.

      Aga mis sealt "teiselt poolt" siis tuleb? Oled ossiga vaadanud?
      s11011010p00 on selline hea pakett mida on kerge sünkroniseerida ja jälgides eristada.


      Kui sinu tehtud on mõlemad pooled, siis tee mis tahad, aga
      kui seal on mingi valmis asi, nt PC, siis see tahab ka kindlaid sagedusi.
      Nt 2400, 4800, 9600.

      Või kuidas sa seda mõtled?

      Lootsin et teed oma sidet sünkroonis ja
      saab sult targa nipi teada et kuidas

      Kas kvarts jagub korralikult?

      Comment


        #18
        Vs: stm32F101T8

        Tundub nagu mingi kompilaatori müstika. Ega pole mingeid volatile tüüpe kuskilt puudu ja kompilaator teeb registrites mingit müstilist cache'mist? DMA ka mängus?

        Ise küll põhiliselt ARM9 peal, seetõttu pole nende konkreetsetega kokku puutunud... Aga kivil ja kivil on ka ARM9 hulgas vahet... Mõned on nagu inseneride tehtud, seest ilusad ja loogilised, kõik bitid seal registrites kus nad olema peaks... Ja siis on mingid küürakad, kus on kuidagiviisi igasugust kraami kokku lapitud, kõik igat pidi segi keeratud ja siis üks paras kompott koos.
        Endal tuleb meelde üks Cirruse ARM9, kus oli väiksema funktsionaalsusega kivis mõned komponendid välja visatud... Aga pin'ide muxid alles jäetud... Ja defaultitud sinna, kus mitte midagi taga ei olnud ja loomulikult mitte korralikult dokumenteeritud ka. Ja siis leiuta, et miks mõni pin ei tööta. Lõpuks sai võrreldud datasheete teiste suuremate SoC'ide datasheetidega ja leitud, et ohoo... teistel saab seda pinni muxida... Ja siis leitud, et antud kontrolleri datasheedis on märgitud see bitt kui "write always 1" aga default hoopis teisel leheküljel teises tabelis on 0.

        Atmelil tundub, et on täitsa oma osakond datasheetide kirjutajaid, sest päris paljude eri tooteharude datasheetides on sõna-sõnalt samu lõike. Ja õnneks on need inimesed täitsa kirjaoskajad ja suudavad oma mõtet mõistlikult edasi anda ka. Erinevalt mõnest teisest...

        Comment

        Working...
        X