Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

PIC16LF873A ja kristall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    PIC16LF873A ja kristall

    Õhtu otsa jännanud ühe plaadiga kus 16M kristall ja ülalmainitud prose. Kogu nali selles et asi lihtsalt ei võngu. Prosesid vähemalt 2tk juba vahetanud samuti kvartsi, proovinud erinevai kondesid ja takki kristalli jalgade vahel. Toitepinge on 4V aga proovisin ka 5V-ga ei mõrkugi. 10Mhz kvartsiga tiksub ka ilma kondedeta. Enne on sama set alato töödanud. Ainuke asi et nüüd on kõik prose jalad hõivatud. Sisse on lastud bootloader mida ennegi kasutanud. pole nagu ühtegi põhjust miks asi ei tööta. Power Up Timer on ainult sisse lülitatud ja HS kristall valitud confis, igast WDT jne on väljas. Mõtlen et ehk mõne pinni asend sunnib asjal pillid kotti panema, standby vms.
    Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
    1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
    2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

    #2
    Vs: PIC16LF873A ja kristall

    Pinnid ei peaks nagu generit mõjutama, RA6ja7 sa ju väljundiks ei defineeri. Mul keeldus genekas võnkumast, kui plaat oli veidi räpane.
    Nii igaks juhuks: Sul on ikka 20MHz versioon?
    viimati muutis kasutaja felch; 28 m 2008, 21:20.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      Vs: PIC16LF873A ja kristall

      20Mhz versioon, ei ma tea kus seda vaadada, ma seni aru saanud et miski erinev, nad kõik käivad seal, Katsetasin veel ja mingi pinge juures hakkas genereerima ja siis lülitas välja ja jälle sisse jne jne.. Modisin LCD skeemi nii et töötaks 5V pealt ja antsin 5V siis käis. Ei tea kas sel asjal mingi dedektor mis vaatab et ma tahan liiga kõrget clki liiga madala pinge juures.
      Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
      1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
      2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

      Comment


        #4
        Vs: PIC16LF873A ja kristall

        Äkki on asi kristallis eneses? AT-cut peaks olema. BORi võiks ka maha võtta kuid minu teada see generile ei mõju. BORiga on mõnedel devicedel probleeme aga tolle errata ei rääkinud nagu midagi erilist.
        Taktsagedus peaks korpusel kirjas olema "...-20"
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          Vs: PIC16LF873A ja kristall

          LF on madalama sagedusega versioon ja F on kuni 20MHz.
          ise omasin varem terve posu PIC16LF876A kive ja algul ei leidnud ka kohe mis tal vahet on. pdf pajatab suures osas ainult F variandi kohta ja kuskil lõpu poole ridade vahel möödaminnes mainitakse...


          (lk 174)
          või siis selle screenshot

          Comment


            #6
            Vs: PIC16LF873A ja kristall

            Nojh, mul tiksub vähemalt 10 erinevat seadet LF kiviga, kõik 5V peal. See hakkas jubima. KST mis tal viga oli nüüd igal juhul töötab probleemidetta kui 5V peale sai.
            Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
            1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
            2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

            Comment

            Working...
            X