Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

PIC programmaatori valik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    PIC programmaatori valik

    Tervist,

    Kas teadjamad oskavad ehk kommenteerida Microchipi programmatorit/debuggerit ICD2? Tahaks teada kui mõtekas ta on, mis lisaeeliseid ta annab võrrelded 'tavaliste' programmaatoritega? Ma vaatasin et eBay'st tellides selle COM pordi variant (kloon) läheks ta maksma 700.- kanti.

    Positiivne minuarust on see, et see on 'ametlikult' toetatud MPLAB'i poolt ning et saab kivi otse skeemis debugida. Samuti paistab toetavat piisavalt erinevaid kive, et tulevikus ei teki probleemi kui vaja mingit imelikku kivi progeda.

    Mis arvate?

    Viljo

    #2
    Vs: PIC programmaatori valik

    Ei ole ise kasutanud kuid skeemis debugimise võimalus on ainult tervitatav. mingeid isetehtud variante on netis olemas, kuid nad nõuavad kõik teatud kindlat MPLABi (vana) versiooni.
    Kui raha on siis miks mitte.
    Kas karp peale PICide veel midagi kirjutada suudab?
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      Vs: PIC programmaatori valik

      Paistab et ta oskab ainult PIC'idega suhelda (loogiline ka kui ta on Microchipi poolt välja aretatud). Reklaami järgi peaks see olema 'täpne' kloon Microchipi ICD2'st, ehk siis saab ise selle firmwaret uuendada MPLAB'ist kui tulevad mingid uuendused vms.

      Aga ma tellisin ta ära. Kui kohale jõuab paari nädala pärast ja olen jõudnud katsetada, siis võin siin muljetada kuidas asi toimib, kui huvi on.

      Comment


        #4
        Vs: PIC programmaatori valik

        Millegipärast maksab Bulgaarias Sofias ICD2 originaal 100EUR (~1,5K eeku).
        Ei olegi arusaanud miks ELFA kaudu 3K kallim on.

        parimat
        hrrp://www.dialab.ee

        Comment


          #5
          Vs: PIC programmaatori valik


          soeta see, siit, mis oskab nii PIC, kui ka AVR, tasub ära.

          Comment

          Working...
          X