Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Otsin I2C asjatundjat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Otsin I2C asjatundjat

    Ehk on mõni foorumikasutaja I2C osas pädev või teab jagada kontakti. Soovin leida inimest, kes valmistaks ja programmeeriks emulaatori auto makile, et selle ekraanil kuvatavat teksti saaks ise muuta.

    #2
    Milline makk ? Mida teksti juures muuta tahad ?
    "No one likes a smartass, but everyone loves being one"

    Comment


      #3
      Ikka vaja...

      Comment


        #4
        Ainult I2C oskustest antud juhul ei piisa. Kas sul on maki kohta kogu vajalik info olemas, mis aadressidele kirjutades mis tekste muuta saab? Kas olemasolev I2C master võetakse maha ja töösse jääb ainult uus master?

        Comment


          #5
          Loogika-analüsaatoriga tuleb esipaneeli ja displeid pealt kuulata ning kõik vajaminev välja uurida. Mina olen asjast nii aru saanud, et tööle jääb ka vana I2C master millele tuleb teha ekraani emulaator, et raadio arvaks, et suhtleb ekraaniga, aga tegelikult kuvatakse seal minu teksti. Seda siis ainult teatud nupulevajutusel ja režiimil, muul ajal kuvatakse raadiokanalit ja kõike muud, mida originaaliski ja minu programm ei sekku. TTÜ Robootikaklubi näiteks ei olnud vaimustuses sellisest projektist aga olen kindel, et siin leidub keegi pädev, kes viitsiks pusida või vähemalt edasi suunata kellegi poole

          Comment


            #6
            Üsna tõenäoliselt ei tasu selline töö tegemist, keegi ei raatsi nii palju maksta, et seda oleks mõtet teha.

            Comment


              #7
              Leiaks alustuseks kellegi, kes arvab, et see ülesanne on talle jõukohane ja sealt edasi saab juba hinna osa arutada. Ma ei eeldagi, et keegi selle sümboolika eest valmis teeb

              Comment


                #8
                1 oluline nüanss - mingit garantiid ei ole loota, kui täpne spec ja dokumentatsioon puudub. olenemata sellest kas maksad limonaadiraha või rohkem, ilmneb sellise kirvege meetodil liidestamisel erinevaid puudusi jne mille kohta hilisemat ilma rahata lisatöid nõuda ei oleks alust.
                sinisilmse töötegija jaoks aga väga libedale teele minek ja hilisemad pretensioonid ette garanteeritud

                Comment


                  #9
                  Jah, usun, et sul on õigus aga see ei vähenda mu soovi seda asja proovida tööle saada mõne pädeva inimese abiga

                  Comment


                    #10
                    Odavaima loogika analüsaatori mis I2C oskab lugeda sai vanasti alla 100 euri kätte, kui see olemas on, siis võib edasi juhatada.

                    Comment


                      #11
                      Teema endiselt aktiivne...

                      Comment

                      Working...
                      X