Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Win10 arvuti WiFi hotspot-masinaks või vähemalt teise arvuti signaali vastuvõtjaks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Win10 arvuti WiFi hotspot-masinaks või vähemalt teise arvuti signaali vastuvõtjaks?

    Oskab äkki keegi siinkohal asjalikku nõu anda? Mul siin hetkel ees kolm arvutit. Üks Win. 7, Tele2 netipulk taga ja kõik toimib. Seadistatud WiFi HotSpotiks. Kõrval üks 14 aastat vana läpakas Win. XP-ga, see saab netti selle kaudu kenasti ja sellest ma praegu seda postitust kirjutangi. Ja siis veel üks poolteist aastat vana läpakas Win 10-ga ja no seda ei saa läbi ussi emmigi netti. Selle Tele2 pulgaga muidugi toimib, aga minu P2P võrku isegi ei näita WiFi võrkude hulgas, rääkimata sellest, et saaks sama masina hotspotiks teha. Netis saadaolevad nõuanded lõpevad seal, et minu arvutil ei tule ette seda, mis justkui peaks. On mul äkki mingi Win 10 Ida-Euroopa eriversioon? Ei oska tõesti enam midagi arvata. Windows 10 ise ka üsna hiljuti reinstallitud, nii et ei tohika nagu väga "kirpe" täis olla.

    #2
    Vs: Win10 arvuti WiFi hotspot-masinaks või vähemalt teise arvuti signaali vastuvõtjak

    tee uus kaust ja anna talle nimeks:

    GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C} ja vaata sinna sisse. kas sealt ka neid setinguid ei leia?

    Comment

    Working...
    X