Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

FAT32 vs. exFAT - kuidas "jõuga" muuta?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vs: FAT32 vs. exFAT - kuidas "jõuga" muuta?

    aga nüüd lähed võtad tolle ülal lingitud Ipod Updateri (seda sa vist proovind ei ole) ja see peab töö ära tegema.

    ise olen oma bricked vidinad tööle saanud nende vidinate tootjate abivahenditega

    Comment


      #32
      Vs: FAT32 vs. exFAT - kuidas "jõuga" muuta?

      Nagu juba varem sai mainitud - tükki see ilmselt küljest tõesti ei võta ja eks ma homme mässan sellega...aga ühest asjast ma ikka aru ei saa - kui ühendades üldse arvutisse ei teki mingit äratundmist siis...no proovin homme.

      E: üleeelmine post siis oli ka infoks kohalikus keeles, mitte üldse pahapärast (kui mõni luges sellest "blogipostitusest" taolist mõtet kuidagi välja). Tehnikafoorum ikkagi, kuigi need iPodid jne on vanad asjad siis ikkagi tegu ju tehnilise vidinaga ja nagu täitsa teema mida tehnikafoorumis lahata. Mujal maailmas nendega usinalt asjatatakse veel tänaselgi päeval. Olemas ka juba ZIF ssd-d kus kõik vajalik ühes pundis ja pole uue asja kohta isegi ülemäära kallis, u. 50 euri 128GB, 128GB on minu mudeli puhul ka piir, suuremat tahaks, peaks iTunesist ja üldse iPodi originaaltarkvarast loobuma aga see pole eesmärk, iTunes täitsa OK asi.

      E2: äkki keegi (A.S ?), kel google otsing töötab, pakuks mõnd linki, kus juttu ZIF konvertimisest SATAks/skeemi? Ma (oma rikutud otsinguga) proovisin ja mõni väga huvitav netipoe leht tuli, ei taha nagu uskuda, et ZIF kettalt (miks siis mitte ZIF adapteris olevalt SSD-lt?) tuleva saab nii lihtsalt SATAle loetavaks (adapteri kontrollimiseks oleks hea seda võimalust omada)? Õhtu otsa mässatud, mõte enam ei tööta ja otsimine pakub 99% ainult netipoodide linke.



      -----------------------------

      Võiks olla see: https://support.apple.com/kb/DL342?v...S&locale=en_US kui mul on 1.1.2 tarkvaraversioon nagu mudeli järgi oletada võiks.
      Siiski miskipärast see "Download" nupp ei tööta.
      -eeldab see nüüd Win10 arvutis tegutsemist?

      See vist ei toeta win7, püüdsin leida mujalt aga paar asisemat kanalit juhtisid mu ikkagi apple lehele. Kus veel seda on?
      viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 16 10 2020, 00:37.
      -superradical-

      Comment


        #33
        Vs: FAT32 vs. exFAT - kuidas "jõuga" muuta?

        minul download töötas ja sain selle faili

        https://n6ges.eu/iPodSetup.exe

        Comment


          #34
          Vs: FAT32 vs. exFAT - kuidas "jõuga" muuta?

          Selles Sa ei kahtle üldse, et see ipod classic ise võiks vigane olla?

          Kas need Active@ pildid on tehtud siis, kui ketas oli ipodis, mitte zif->msata taga? Oletan seda, kuna seadme nimeks näidatakse USB device. Kas proovisid Active@ formaatimist ka adapteriga?
          Zif->msata adapteriga ühendatuna näidatakse Device manageris "päris" ketta nime, või ikka mingit kontrolleri taha peidetud jama?

          USB üleminekute puhul on tavaline, et odav/vana kontroller töötab nii halvasti, et ei saa kettaga midagi reaalselt teha. See kahjuks näeb ikka välja nagu kontroller, mitte otsene üleminek (guugeldades zif to sata paistab ka selliseid eksisteerivat, mis on otse radadega).

          Muidugi on variant, et see ipod hoiab enda opsüsteemi sama ketta peal, ehk siis on tõesti ainus lootus see mingi tootja recovery tööriistaga ellu äratada. Ma lähenesin sellele pigem nagu eraldi storage kettale
          viimati muutis kasutaja Jaajog; 16 10 2020, 10:34.

          Comment


            #35
            Vs: FAT32 vs. exFAT - kuidas "jõuga" muuta?

            toda win'i soovitust ketas formaatida oleks tulnud eirata ja lasta kallale itunesi pakutud asi.

            ma olen ka ühekorra sama viga teinud. tulemuseks oli brickitud meediamängija. ainsaks lahemduseks reflash tootja vahenditega. milleks oli philips songbird.

            Comment


              #36
              FAT32 vs. exFAT
              viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 02 07 2021, 14:13.
              -superradical-

              Comment


                #37
                Vs: FAT32 vs. exFAT - kuidas "jõuga" muuta?

                Algne ketas on datasheet kohaselt (https://www.seagate.com/files/www-co...ng/HS12UJQ.pdf) CEATA interfeisiga, mis on midagi väga toredat. Tuleb kindlaks teha, mis ta tegelikult on, kui tahad hakata ise üleminekut ehitama, või isegi ostma.
                Siin on palju lugemist ja linke sel teemal - https://forum.hddguru.com/viewtopic.php?f=15&t=16751

                Comment


                  #38
                  Vs: FAT32 vs. exFAT
                  Lisatud failid
                  viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 02 07 2021, 14:12.
                  -superradical-

                  Comment


                    #39
                    Vs: FAT32 vs. exFAT - kuidas "jõuga" muuta?

                    näib lootust andev.

                    alustuseks võta kõik partid maha. ja tee ainult üks pimaarne part (või ära tee sedagi) ja ära lase winnil teda formaatida.
                    las ipod või itunes asjatavad ise.

                    soft bricked asi pole päris surnud, selle saab elustada kuid elustamis soft peab õige olema.

                    ma leidsin sellise postituse:

                    I had the same problem, my Windows XP install is on G: and C: was free and the nano took C: when Windows recognized it.

                    3+ hours later I found this message thread, changed the drive letter to I: and boom! iTunes recognized the nano!

                    Comment


                      #40
                      Vs: FAT32
                      viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 02 07 2021, 14:12.
                      -superradical-

                      Comment

                      Working...
                      X