Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kazaa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kazaa

    Kas Kazaa on tasuline,või on ainult need mis on kuldsega märgitud

    #2
    Minu teada ei tohiks ta tasuline olla. Mingid lisateenused seal juures vist on, aga muidu ei tohiks olla... 100% kindel ka pole, sest ei kasuta tavalist Kazaad vaid Kaza Lite'i, mida võib saada siit.

    Comment


      #3
      jep, ise kasutan ka Kazaa Lite-i , sest tõmbab vähem s..a arvutisse

      Comment


        #4
        Aga kas siis kazaa lite is on asjad tasuta ,kui on tasuilised siis millega need märgitud on ,pole varem sellise ajsaga tegelenud :huh:

        Comment


          #5
          Ma vist nüüd sain aru. Sa mõtled neid faile, mis otsingu tulemustesse tulevad ja mis on märgitud kuldselt.
          Need on Kazaa poolt, nendest Kazaa Lite -ga lahti ei saa. Täpsemalt, nendest ei saagi lahti, sa pead neid lihtsalt ignoreerima.

          Comment


            #6
            Originally posted by soundman@May 28 2004, 14:31
            Kas Kazaa on tasuline,või on ainult need mis on kuldsega märgitud
            see on see värk et kui sa maksad kazaale selle progre eest siis ei tule spämmi kaasa , kui aga tõmbad yxkõik millise tasuta kazaa.exe siis on nii et igasugune spämm tuleb kaasa .. mul on see tavaline ja tõmbasin endale yhe progre mille nimi on Diet K , mis peaks võtma kazaalt ise maha need mingid spämmid nii et kaza ise töötama jääb ..

            Comment


              #7
              Diet K teeb põhimõtteliselt Kazaast Kazaa Lite'i, niiet vahet pole kumma sa tõmbad - Kazaa Lite on ikka tulemus.

              Comment


                #8
                Lõpetage oma kazaa naljad ära. see on ju asi, mida ei soovitaks vihavaenlastele kah mitte! Käes on ju ikkagi uus sajand-soulseek(the_best), winmx ja mirc. Ja osad viitsivad ikka kazaazt endale arvutisse saasta tõmmata. Ei ole vahet kas kazaa lite või tavaline! Tulge ometi mõistusele!

                EDIT: Kas siin üldse võib piraatlusega seotud küsimusi arutada???!!!

                Comment


                  #9
                  priaatlus? kes siin piraatlusest rääkis?

                  Comment


                    #10
                    Minuteada Kazaa kasutamist/omamist ei loeta piraatluseks, sest Kazaa eesmärk oli alguses lihtsalt faile vahetada, mitte saada populaarseks piraatluse edendamisvahendiks (milleks ta siiski sai)...
                    Ise ma pole Kazaad juba ammu kasutanud, sest asjad muutuvad järjest suuremaks ja seal jagavad neid suuri faile mingisugused kooma koormatud ühendustega inimesed või mingid dial-upiga tüübid, kes üks hetk lihtsalt ära kaovad, ja siis pole enam võimalik seda faili üldse tõmmata...

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by Lypsik@May 30 2004, 11:36
                      Minuteada Kazaa kasutamist/omamist ei loeta piraatluseks, sest Kazaa eesmärk oli alguses lihtsalt faile vahetada, mitte saada populaarseks piraatluse edendamisvahendiks (milleks ta siiski sai)...
                      Ise ma pole Kazaad juba ammu kasutanud, sest asjad muutuvad järjest suuremaks ja seal jagavad neid suuri faile mingisugused kooma koormatud ühendustega inimesed või mingid dial-upiga tüübid, kes üks hetk lihtsalt ära kaovad, ja siis pole enam võimalik seda faili üldse tõmmata...
                      Kui kazaa omamine piraatlusega seotud pole siis on vähamalt ükski asi hea aga ise seda si#anikerdist ei oma ja ei hakka kah sest kui oled avastanud paremaid failivahetussüsteeme siis ikka mitte miski ei kutsu kazaad kasutama.

                      Comment

                      Working...
                      X