Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

probleem eestikeelega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    probleem eestikeelega

    niih windowsi 2000 professionali installimisel ei tulnud sellist asja et saaks keeltest valida eestikeele ning hiljem control panelilt vaadates kah eestikeel taiesti puudus, nuud istun nagu loll ilma eestikeeleta.
    Kusimus siis selline kas selle ravimit kah olex, peale selle et hankida moni teine windowsi 2000 plaat.

    #2
    oled kindel et ei tulnud? ma esimese korra ajal läxin ka mööda sellest pm see on seal kuskil regional settingsi(input locale vms...) all windoosa installi ajal... kõigepealt pead vaöima baltic... ja siis on alles võimalus eesti keel valida.....



    EDIT:teine võimalus siuke:
    my computer--->control panel--->regional options--->baltic ette linnuke..--->vali locale-estonian--->siis ülevalt vali input locales--->sealt add--->estonian (set as deafult) , ja keyboard layout vali ka estonian....
    Intel inside.. Idiot outside...

    Comment


      #3
      oh tänud sulle, nüüd siis lõpux eestikeel olemas.
      muidu olen küll kindle et alguses mööda ei pannud ma nagu istallin pidevalt seda win2k naljakas kui endale esimest korda peale panin siis tabasin selle eestikeele värgi kohe ära...aga nuh mälu vist hakkab juba tasapisi petma, või polnud viitsimust jamada
      igaljuhul 1000 tänu

      Comment


        #4
        Ma soovitan sulle endale ka eesti keel installida. Või vähemalt see selgeks õppida...

        Comment

        Working...
        X