Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kuidas määrata prose temp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kuidas määrata prose temp

    avastasin ükspäev et olen biosis muutes saanud
    oma masina prose kiiruseks 412Mhz 400 asemel
    kuidas mõõta prose temp. et maha ei põleks?
    samas tahaks ära proovida kui palju lubab selline prose(slot1)
    400/512kb üldse, et veel hästi töötaks
    Mu vanaisa oli küll väga kõva mees aga võitluses elektriga jäi siiski teiseks

    #2
    Muidu uuematel emaplaatidel on juba andurid peal, mida saab jälgida BIOS'ist või siis vastavate emaplaadi monitooringu progrredega. Teine võimalus on ka digitermomeetri andur juhtmega vastu proset viia.

    Comment


      #3
      Üks kõige lihtsamaid mooduseid on arvuti töötamise ajal vahepeal protsessori radikat katsuda.Kui käega katsumiseks liiga kuum siis temperatuur ka liiga kõrge

      Comment


        #4
        Ei see prose sul maha põle.Keera aga julgelt FSB-d ja vaata,kuidas arvuti tervikuna käitub.
        Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
        Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

        Comment


          #5
          :P... kõige lihtsam moodus windowsiks jälgimiseks on -> AIDA 32... kirja see googli otsingusse :P.... sees selline väike arvuti deagnostrika programm ja näitab kõik arvuti draiverid ja muud pudinad padinad era sealjuures sinule vajalikud system temp. ja emme temp ka!

          Comment


            #6
            Originally posted by Pearu1@May 25 2004, 17:44
            :P... kõige lihtsam moodus windowsiks jälgimiseks on -> AIDA 32... kirja see googli otsingusse :P.... sees selline väike arvuti deagnostrika programm ja näitab kõik arvuti draiverid ja muud pudinad padinad era sealjuures sinule vajalikud system temp. ja emme temp ka!
            seda juhul kui on need termoandurid sees olemas, aga jah enda pc prosse tempi saan teada vajaduse korral bios-est

            Comment


              #7
              ... nu aga egas need andurid seal sees ikka tavaliselt pesitsevad kuna jus bois seda tempi muidu võtab...

              Comment

              Working...
              X