Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Heli videokaardi HDMI-väljundist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Heli videokaardiHDMI-väljundist

    Esmalt postitatud kreeklane poolt Vaata postitust
    aga siis on kohe küsimus,kuidas selliseid filme vahitakse.ma saan aru küll et minu 30€ eest ostetut arvuti kõige parem ole,aga mida ette võtta?
    kangesti tahaks vaadata.
    mis peaks olema kõige olulisem?
    lased mingi konverteriga bitrate väiksemaks. muidugi võid kaotada pildikvaliteedis.
    Freemake on hea ja lollikindel asi, aga nagu nimigi ütleb, tasuta väga head asja ei saa. Aga toimib.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #17
      Vs: Heli videokaardiHDMI-väljundist

      mpc-hc ei lase vist mkv faili vahtida.
      aga faili vähemaks pakkimine mulle eriti ei meeldi,see päädib alati kvaliteedi kadudega.
      aga soov ongi just vaadata maximum kvaliteediga pilti.isegi filmid ise pole olulised.
      tahaks lihtsalt näha,kuidas hea pilt peaks välja nägema

      Comment


        #18
        Vs: Heli videokaardiHDMI-väljundist

        Kiiremat ketast jms juba soovitati.

        Omal ajal olin hädas mp3 kuulamisega. 486 arvuti "nagu mängis", jõnksutas ka päris korralikult. Aga sain mängima lõpuks.
        Ideeks oli kõikide üleliigsete protsesside ära tapmine.
        Praegusel juhul võiks soovitada startupi ülevaatamist, viirusetõrje, uuenduste jms taustaprotsesside kinnikeeramist. Samuti ekraaniresulutsiooni sättimist videoga samaks (iseasi,kas õnnestub), puhvrite suuruse muutmist, kui võimalik, siis kettalt lugemise prioriteedi suurendamist, faili defragmenteerimist.
        viimati muutis kasutaja martinj; 17 m 2014, 11:13.
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #19
          Vs: Heli videokaardiHDMI-väljundist

          Esmalt postitatud kreeklane poolt Vaata postitust
          mpc-hc ei lase vist mkv faili vahtida.
          Kest pole oluline, sisu on tähtis.
          MediaInfo is a convenient unified display of the most relevant technical and tag data for video and audio files

          Kui on sees H.264/MPEG-4/AVC, siis kindlasti mängib ja oleks veel mõni odav h.264 võimeline videokaart, siis ei saaks arugi, et arvuti midagi teeb.
          Pealegi on võimalik kasutada väliseid, eraldi installitavaid koodekeid.

          Comment


            #20
            Vs: Heli videokaardiHDMI-väljundist

            Esmalt postitatud kreeklane poolt Vaata postitust
            aga siis on kohe küsimus,kuidas selliseid filme vahitakse.ma saan aru küll et minu 30€ eest ostetut arvuti kõige parem ole,aga mida ette võtta?
            kangesti tahaks vaadata.
            mis peaks olema kõige olulisem?
            Vaevalt, et pleier ise hätta jääb. Usun, et probleem ikka pigem rauas. Kui vaatad h264 koodekiga pakitud HD filme, siis see tahab ka vaatamisel tiba võimekamat CPU-d ja GPU-d alla saada, sest pilt on korralikult pakitud. Ehk siis selles 30euroses masinas võiks CPU olla vähemalt C2D; GPU vähemalt GeForce 8800 tasemel; veendu et FSB toimetab ikka vähemalt 800Mhz peal; veendu et HDD ise on SATA2 (mitte SATA1). Paha ei teeks, kui filmide jaoks on masinas teine ketas.

            Mul siin vanast ajast üks M2N-E masin/AthlonX2 7750/Geforce9800GTX/Audigy Platinium EX/4Gb RAM/3xSATA2 HDD ning see jaksab h264 HD videot näidata küll.
            ... siiski kogemustega spetsialist@71
            * Videotööd Sony Pro XD kaameraga * videomontaaz Dual Xeon E5450/32GB RAM/M2.SSD/2xGPU*

            Comment


              #21
              Vs: Heli videokaardiHDMI-väljundist

              7600 puhul tekib tegelt juba küsimus, kas sellel GPU'l üldse vastav accelerator sees on, et videokaardis suudab dekodeerida vastavat videot, mitte ei ragista seda protsessoris läbi? Mu enda süvateadmised on puudulikud selle koha pealt (GPU ja nendesse sisse ehitatud decoderid) ja keegi, kes peast teab võiks vastata. MKV ei ole failitüüp kui rääkida video maailmast, MKV on konteiner video + heli + subtiitrite jaoks maakeeli öeldes.

              486 prose polnud mõeldud eriti mp3'e mängimagi, kuigi inimestel õnnestus seda teha. mp3'e mängis puhtalt esimesena Pentium1 MMX tähisega.
              -

              Comment


                #22
                Vs: Heli videokaardiHDMI-väljundist

                Esmalt postitatud Deus poolt Vaata postitust
                7600 puhul tekib tegelt juba küsimus, kas sellel GPU'l üldse vastav accelerator sees on
                See on jah selline veidi segane asi, väidetavalt vaja installida NVIDIA PureVideo Decoder (tasuline), aga ka see tundub säherdune poolik asjandus olevat.

                Comment

                Working...
                X