Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Android PC system - oskab keegi midagi arvata?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Android PC system - oskab keegi midagi arvata?


    #2
    Re: kas keegi oskab midagi arvata?

    Ma väga põgusal pealevaatamisel ei saanud aru, mille poolest ta Raspberry Pi-st kaks ja pool korda parem on. Tõsi, viimane käib unixitüüpi opsüsteemidega, aga ma ei ole kindel, et see miinus oleks. Pealegi Pi-le kirjutatakse androidi kah praegu.
    Nii et kui keegi oskab selle eluka eeliseid välja tuua -- palun!

    Comment


      #3
      Vs: Re: kas keegi oskab midagi arvata?

      Kui uuemat kui 2.3 androidi ei toetata, siis on küll asi pointless.
      Kolakoguja

      Comment


        #4
        Vs: Re: kas keegi oskab midagi arvata?

        Esmalt postitatud pupsik46 poolt Vaata postitust
        Kui uuemat kui 2.3 androidi ei toetata, siis on küll asi pointless.

        Comment


          #5
          Vs: Re: kas keegi oskab midagi arvata?

          te lähete kõik nii hirmus teoreetiliseks.küsimus tekis aga seepärast et kui see plaat teleri külge pookida,kas ta võimaldab näiteks väliselt kõvaketalt eri formaatides filme vahtida?

          Comment


            #6
            Vs: Re: kas keegi oskab midagi arvata?

            Mõttetu vanaraud selleks otstarbeks. Võta midagi pisemat, uuemat ja kiiremat, nt http://www.ebay.com/itm/MK808-Dual-C...item1c2f5d18a1
            Toidan trolle!

            Comment


              #7
              Vs: Re: kas keegi oskab midagi arvata?

              nojah,aga kas see võimaldab ka interneti?

              Comment


                #8
                Vs: Re: kas keegi oskab midagi arvata?

                Toetan redarti mõtet.

                Wifi olemas ju. Neid hiinakaid on ka puldiga, tiba kallim küll.

                Sugulasel on selline vidin: http://www.xtreamer.net/xtreamer-prodigy-upgraded/
                Kõvaketas käib sinnasamma karpi sisse, h264 pakitud filmid peale ja väga mõnus kasutada. Toetab ka full-hd ja 3D + igasugu liidesed. Lisaks wifile ka võrgukaabli pesa.

                Comment


                  #9
                  Vs: Re: kas keegi oskab midagi arvata?

                  Terv.
                  Ostsin just eile õhtul selle Via plate.
                  Belgiast tulemine, vast on nädalaga kohal.
                  Küsiks teise nädala kannimiseks enne kommentaaride andmist.
                  Kui just tulekahi ei ole rootsist ostu tegemisega, võin vee peale lubaduse kirjutada, et kavatsen kommenteerida lähiaegadel.
                  Ma mingi eriline koodijüri ei ole. Pigem mängin rahutuse ja uudishimu segu pärast. Via on traditsiooniliselt mu huvi orbiidis old.
                  Karbike hiinast on teleka nurga all samuti olemas. Neli giga nand ja giga opmälu. Lihtne pult komplektis. Käske täidab virisemata.
                  Kurtma ei ole pidanud, aga mingi rakett kah ei tundu olema. Samas, kõik filmid on ära näidanud. Veebi jaoks siiski RJ45. WiFi chip on saast.
                  On küll Androidi neli+ mingi nuditud meediapleieri versioon, aga hindaks räpakaks konstrueeritud, visuaalselt, ilmselt kiire ja odav modi.
                  Lubuntu sinna sisse ajamiseks mälukaardi ostsin ära, aga jällegi, see lubadus on mulle endale old ja seega ei tea keegi kunas täidetud saab.
                  Eile õhtul just lobisesime sõbraga mu Via ostust, täna juba viskas mulle siit lingi. Ma siis motivatsiooni tõstan siin häbisse jäämise kartuses.
                  Mine tea, jääb muidu ilus plaat tolmu koguma viimati. :P

                  Comment


                    #10
                    Vs: Re: kas keegi oskab midagi arvata?

                    redarti pakutud variandil puudub arvuti tähtsaim osa-võimalus ühendada monitori,hiire ja klaviatuuriga.võib olla pääseb facebooki või youtuubi ka ilma selleta,aga et neid kahte asja pole mul elus veel kordagi vaja läinud,siis on nagu teised ootused.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Re: kas keegi oskab midagi arvata?

                      Esmalt postitatud kreeklane poolt Vaata postitust
                      redarti pakutud variandil puudub arvuti tähtsaim osa-võimalus ühendada monitori,hiire ja klaviatuuriga.võib olla pääseb facebooki või youtuubi ka ilma selleta,aga et neid kahte asja pole mul elus veel kordagi vaja läinud,siis on nagu teised ootused.
                      Ikka saab. Monitoriks sobib suvaline hdmi ühendusega pildinäitaja, ilmselt toimib ka dvi konverter. Klaviatuur ja hiir lähevad USB kaudu külge. Su esialgne ülesandepüstitus neid küll ei maininud.

                      Androidi peal on neid bokse tehtud igasuguseid ja ka rohkemate aukudega, see elfa müüdav ei ole esimene. Seda enam kui sa tahad arvutina kasutada, siis nii see elfas müüdava versioon 2.3 kui ka prosa jõudlus lihtsalt ei päde. Androidimaailmas 1,2G dualcorest ja android 4.0-st hakkab looma (parem 4.1), saad juba suurt veebi ka surfata ilma eriliselt venimata. Erinevalt winist on androidis iga järgmine versioon muutunud kiiremaks ja sujuvamaks. Muidugi, sedamööda kuidas rakendused kasvavad võimalusterohkemaks tahavad nad ka rohkem opmälu, hetkel on 1 giga optimaalne valik. Vanadele chippidele enam uuematel androididel tuge pole. Hunnik karpe näiteks siin http://dx.com/s/android+4+tv+box või siin http://www.pandawill.com/notebook-ta...id-tv-box.html
                      Ja võid ka ilma karbita osta http://dx.com/p/saa-250-android-4-0-...ard-red-179980. Aga vanarauda soetada ma tõesti ei näe mõtet, see lihtsalt ei vea välja ühtegi mõistlikku kasutust peale mingi väikse automatiseerimisülesande, milleks on ilmselt paremaid ja odavamaid vahendeid.

                      Mis veel "arvutisse" puutub siis on absoluutselt igal androidil ka täiesti normaalne unixi juurtega käsurida sees ja olemas või saada on ka kõik levinumad unixi käsurea toolid, alates pingiga ja lõpetades vi-ga.
                      Toidan trolle!

                      Comment


                        #12
                        Vs: Android PC system - oskab keegi midagi arvata?

                        see APC 8750 oma 800MHz single-core prosega jääb tänapäeva interneti jaoks ilmselgelt nõrgaks. pead ootama lehe laadimisel minuteid ja kui tüdined ootamisest ja üritad stop vajutada, pead ikkagi ootama veel jupp aega, kuni see stop käsklus kohale jõuab jne.
                        samas quad-core ja üle 1GHz tunduvad suht käbedad. aga flash (flv) saitidel android vist ei oma korraliku tuge.

                        või siis võta parem juba see all-in-one hind oli mingi aeg 340, aga on tõusnud viimati
                        Galador - arvutid, sülearvutid, komponendid, tarvikud, printerid, tindid, toonerid, fototehnika, kodutehnika, telefonid. Soodsad hinnad, kiire tarne.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Android PC system - oskab keegi midagi arvata?

                          Ma ei saa hästi aru, mis selle asja mõte üldse on?

                          Kas on vaja meediamängijat, mis panna teleka järgi ning mis mängiks netist tõmmatud eri koodekitega pakitud videosid,
                          või on vaja ikkagi arvutit, millele klaviatuur ja monitor järgi panna.

                          Kui on vaja arvutit, siis ju valik lai nii riistvara kui operatsioonisüsteemide osas, milleks arvutile mobiiltelefoni operatsioonisüsteemi peaks vaja minema? Kaasaegsed Unity kasutajaliidesega Ubuntu linuxid on samuti ülilihtsa tabletit meenutava kasutajaliidese disainiga ning turvalised, kiired, stabiilsed jne.

                          Comment

                          Working...
                          X