Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Ei suuda internetiühendust luua

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Ei suuda internetiühendust luua

    Mul on TRENDnet'i ruuter (TEW-432BRP) ja TRENDnet'i wireless adapter (TEW-424UB).

    4 aastat on kõik ilusasti töötanud, kuid nüüd, kui vahetasin arvuti välja (natuke vähem vanema vastu, Windows XP), ei suuda sellele netiühendust luua. Näitab, et üritab, kuid tulemus on sama - acquiring network address. Olen proovinud (tõsi, huupi) kõike, mille peale olen tulnud, kuid asjata. Nüüd kahtlen juba kõiges - kas ruuter oleks vaja ka installida uude arvutisse, millises järjekorras ruuter ja adapter installida, kas peaks uuel arvutil kõik setingud võimalikult vana sarnaseks sättima jne. Mõistus on otsas.

    Palun abi.

    #2
    Vs: Ei suuda internetiühendust luua

    Kui juba ruuteri installimiseks kisub siis aja parem mõni oskaja kohale. Läheb kordades kiiremini.

    Comment


      #3
      Vs: Ei suuda internetiühendust luua

      Kõigepealt proovi ühendus luua juhtmega. Siis pead installima wifi. Plaat sisse ja oli vist 192.168.11.1 , admin tavaliselt ’root’, psw ’root’.

      Comment


        #4
        Vs: Ei suuda internetiühendust luua

        Kunagi oli sama jama XP ja wifiga, õige password aitas.
        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

        Comment


          #5
          Vs: Ei suuda internetiühendust luua

          Psw pole vaja ilmtingimata teada, seda peaks ka saama nullida kui hambatikuga all hoida ühte nupukest imepisikesest august (kui sellel versioonil see nupp ikka on).
          Installimisel peab olema juhtmega ühenduses.

          Comment


            #6
            Vs: Ei suuda internetiühendust luua

            Asi sai korda spetsialisti abiga, kellele see oli u. 2 minuti töö... Password ei puutunud asjasse, asi oli vist driveri asukohas või... no nii palju ma suutsingi meelde jätta...
            Tänan kaasa mõtlemast!

            Comment

            Working...
            X