Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Saatanast win7 update

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Saatanast win7 update

    täna juhtus siis selline asi ,et peale nn Kriitilist uuendust mis win tahtis ja ära tegi- enam vasak helikanal enam ei töötanud. heli ei tulnud kõrvaklapiotsikust ega ka arvuti enda kõlarist, HDMI töötas kenasti. balansid jms kõik olid kenasti keskel. ei jäänudgi muud üle kui tegin süsteemi taaste, nüüd ilma nende uuendusteta jälle asi korras. On kellegil veel sellist kala esinenud? uuendused lülitasin välja, kuna muidu jälle sama jama.

    #2
    Vs: saatanast win 7 update.

    Mis see kriitiline uuendus siis oli, natuke ulme tundub.

    Comment


      #3
      Vs: saatanast win 7 update.

      security uuendused, igavene hunnik neid. heliga seotud uuendusi ei pannud küll tähele. kahtlustasin ka , et lihtsalt kõrvaklapi otsik jebib aga läpparil ju 2 kõlarit, 1 mängis teine mitte. sai ka erinevaid playereid katsetatud.

      Comment


        #4
        Vs: saatanast win 7 update.

        Lihtsam oleks olnud helidraiver uuesti tõmmata.

        Comment


          #5
          Vs: saatanast win 7 update.

          Esmalt postitatud Eestlane90 poolt Vaata postitust
          Õigem oleks olnud helidraiver uuesti tõmmata.
          Parandatud.

          Mina olen aastate jooksul näinud, et see mis sealt windows updatest tuleb on tõsine saast ja outdated kraam. Väga harva olen sealt tulevaid drivereid kasutanud. Üldiselt, et asi lihtsalt esialgselt jooksma saada (kui näiteks mõni USB vidin iseseisvalt ei tööta). Kõige õigem on tõmmata tootja lehelt õiged ja uusimad driverid.
          Estonian SPL & Sound
          @gargru

          Comment


            #6
            Vs: saatanast win 7 update.

            Draiverite uuendamine oleks olnud õige lahendus. Control Panel - Device Manager - otsid heliga seotud grupi ja avad paremklikiga sobiva rea ning uuenda draiverid. Edasi valid kas lased otsida internetist või oma arvuti kettalt/plaadilt.
            Nii et lase windowsi kriitilised uuendused uuesti peale ja uuenda seejarel ka draiverid.

            NB! Kindlasti ei tohi poole pealt katkestada/tühistada juba allalaetud uuenduste installimist!

            Comment


              #7
              Vs: saatanast win 7 update.

              Esmalt postitatud Garol poolt Vaata postitust
              Mina olen aastate jooksul näinud, et see mis sealt windows updatest tuleb on tõsine saast
              Selleks peab ikka tõsine ekspert olema, mina olen tavalise, üsna aktiivse, arvutikasutajana alati kõik uuendused hoolsasti paigaldanud ja ei märka küll mingit jama.
              Ja kuidas üldse selle tähtede-numbrite nimelise uuenduse järgi on võimalik aru saada, mida see sisaldab ja kas on saast või mitte?

              Comment


                #8
                Vs: saatanast win 7 update.

                Esmalt postitatud vanemleitnant poolt Vaata postitust
                ... kuidas üldse selle tähtede-numbrite nimelise uuenduse järgi on võimalik aru saada, mida see sisaldab ja kas on saast või mitte?
                Igal uuendusel on numbriline kood (KB ....... jne) ja selle alusel saab microsofti lehelt vajalikku teavet iga uuenduse kohta.

                Comment


                  #9
                  Vs: saatanast win 7 update.

                  Esmalt postitatud saformo poolt Vaata postitust
                  selle alusel saab microsofti lehelt vajalikku teavet iga uuenduse kohta.
                  Nojah, seda võib tõesti arvata, aga kui paljud seda nüüd iga kord eelnevalt uurivad ja aru saavad, mis on saast? Mina olin siiani arvamusel, et kui neid järjekindlalt ei paigalda võib jamaks minna.

                  Comment


                    #10
                    Vs: saatanast win 7 update.

                    ms uuendused tulebgi välja lykata. Õigemini kõikide softide uuendused tuleb välja lükata, muidu sikutatakse sulle viimane programeerijate joomapeo käigus tehtud saast, 2 aastat seisab siis parandatakse vead ära. Win7 puhul tuleks tulemüür ka sisse lülitada. MS on arvamusel et by default peavad kõik softid netti saama ja sikutama mis heaks arvavad. Kraanid kinni ja lubada ainult asjad mida kasutad. Kõik toimib. Ei ole neid turva uuendusi ka vaja kui kiski netti ei pääse saasta sikutama.
                    Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
                    1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
                    2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

                    Comment


                      #11
                      Vs: saatanast win 7 update.

                      Minul on Win7 juba mitmeid aastaid koos kõigi uuenduste ja asjadega siiamaani ei ole kyll sellist anomaaliat ette tulnud. Ja seda juttu,et lükka uuendused välja ära kuula need on vajalikud! Kui sa ei käi kahtlastel lehkülgedel ja ei tõmba kahtlaseid asju siis ei juhtu ka üldjuhul sinu arvutiga mitte midagi!!

                      Comment


                        #12
                        Vs: saatanast win 7 update.

                        Pooldan alati uuenduste laadimist, kuna see tagab lisaks ka windowsi enda tulemüüri ja defenderi töö ja kaasatakse ka kõik parandused, mis aja jooksul avastatakse, seda ikka turvaliseks toimimiseks.
                        Uuendusteta töötamisel ei suuda microsoft kontrollida oma toodete kehtivust ja süsteem on haavatav (augud jäävad avatuks).

                        Comment


                          #13
                          Vs: Saatanast win7 update

                          kordasin protsessi, uuendused jälle peale ja teise katsega hakkas kõik jällegi ilusti tööle. ei tea mis jamps see oli.

                          Comment

                          Working...
                          X