Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Ruuterist FTP serveri loomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Ruuterist FTP serveri loomine

    Tere,

    olen juba piisavalt kaua tulutult üksi punnitanud, et saada ruuterit tööle nö. ftp serverina.
    Nüüd siis proovin abi saada targematelt. (Võibolla kellegil sama ruuteriga juba asi toimib)

    Ruuteriks TP-Link-i TL-WR1043ND. Tootja ise nimetab seda "ultimate"-ks
    link: http://www.tp-link.com/products/prod...el=TL-WR1043ND

    Ruuteri küljes USB kaudu mälupulk. Arvutist saan ligi gateway ip aadressiga lisades lõppu \pulga_nimi
    nt. 192.168.1.1\Adata

    Ruuteril ka DDNS funktsioon. Hoiab interneti serveriga ühendust, tekitades nö. staatilise IP.
    Teenuse pakkuja ise www.dyndns.com
    Hetkel olen nii kaugel, et sisestades välisvõrgus oma loodud aadressi suunab ta ruuteri config lehele.

    Probleem tekib sellest, et pulk ei saa eraldi IP-d vaid \(Pulga_nimi) lõpuga.
    Selle lõpu pärast ütlebki mulle teenuse pakkuja, et IP pole õige.

    On äkki mõni võimalus kuidas tekitada ruuterisse server (bronnida kindel IP), mis suunab probleemideta ümber pulgale.


    Sai teine pikk jutt. Ootan abistavaid vihjeid!

    #2
    Vs: Ruuterist FTP serveri loomine

    Pulgale ei määrata eraldi IPd vaid port millest ligipääs toimub. Ruuteris tuleb tavaliselt ka vastav port väljaspoole avada, kuidas see konkreetses masinas käib pead manuaalist vaatama. Vajalik port on FTP jaoks tavaliselt 21.
    Kas välisühendus üldse omab lahtisi porte? Kui ei tea siis teenusepakkuja annab infot.
    viimati muutis kasutaja OSX; 24 m 2010, 14:27.
    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
    Konfutsius

    Comment

    Working...
    X