Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Lauaarvuti ebanormaalsed käitumisviisid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Lauaarvuti ebanormaalsed käitumisviisid

    ..., kontrollpaneelist ei installi küll miskeid draivereid maha. Ikka minu arvuti alt parema klahviga manager lahti ja sealt riistvara ette ja sealt võtad video ette ja hakkad draivereid maha installima; aga Default draiver peab sul alles jääma, muidu võib pildi täitsa ära võtta; ehk installid kogu selle pargi maha kuini vaikimisi draiverini mille tootjamaa on Win ise ja määrad selle praeguseks draiveriks.
    Ja siis teed arvuti puhastuse C-Cleaneriga või mõne parema progega ajutistest failidest ning muust sogast nii palju kui on võimalik ja seejärel defragmenteerimise; vot alles siis too ei saa oma jama tagasi ja sulle jääb õigus.
    Ja siis teed restardi ja installid oma vilauued draiverid nagu peab, ...
    Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

    Comment


      #17
      Vs: Lauaarvuti ebanormaalsed käitumisviisid

      Uninstallisin omast arust ilusti, control panelist, peale seda võis tõesti mingi loll fail alles jääda, mis parajalt peeruvahele keevitab. Mul on samuti igasuguseid kaarte,kõvakaid jne sees olnud, kuid pole drivereid installinud, lihtsalt kontrollinud kas töötab või ei. Kuid üritan ennast säästa sellest leiutamisest ja lähipäevil kui aega rohkem panengi windowsi uuesti peale. Kui kellegil veel ideid võib pakkuda.
      Kui windows uuesti peal koos driveritega siis annan teada mis juhtus.
      Raske õppustel, kerge lahingus...

      Comment


        #18
        Vs: Lauaarvuti ebanormaalsed käitumisviisid

        Esmalt postitatud erku poolt Vaata postitust
        ..., kontrollpaneelist ei installi küll miskeid draivereid maha. Ikka minu arvuti alt parema klahviga manager lahti ja sealt riistvara ette ja sealt võtad video ette ja hakkad draivereid maha installima; aga Default draiver peab sul alles jääma, muidu võib pildi täitsa ära võtta; ehk installid kogu selle pargi maha kuini vaikimisi draiverini mille tootjamaa on Win ise ja määrad selle praeguseks draiveriks.
        Ja siis teed arvuti puhastuse C-Cleaneriga või mõne parema progega ajutistest failidest ning muust sogast nii palju kui on võimalik ja seejärel defragmenteerimise; vot alles siis too ei saa oma jama tagasi ja sulle jääb õigus.
        Ja siis teed restardi ja installid oma vilauued draiverid nagu peab, ...
        Tõesti, vaatasin üle, seal on küll muud ati proged, kuid mitte see mis oleks pidanud kustutama, juu siis tookord sai kiiremas korras liialt rapsides midagi maha tõmmatud. Proovin erku versiooni läbi ja siis uuesti peale
        Raske õppustel, kerge lahingus...

        Comment


          #19
          Vs: Lauaarvuti ebanormaalsed käitumisviisid

          Driver maas, installides viskas hoiatuse ette, et ei sobi minu op süsteemile. Kasutusjuhendis on sobivus: win7,vista, win xp professional x64 edition ja win xp (SP2), mul on uuendatud SP3-ele, kas see nali sai saatuslikuks?????????????? Netist analoogi otsida? Või installida see, ja koheselt uuendada???
          Raske õppustel, kerge lahingus...

          Comment


            #20
            Vs: Lauaarvuti ebanormaalsed käitumisviisid

            Ära võta südamesse. Kui lõid videokaardi plaadi sisse ja hakkas naaksuma et ei soovi installida, siis draiveri saad reeglina ikkagi (kaasas oleva tarkvaraga on nagu on).
            Jälle sama lugu, võtad manageri lahti ja video ja sealtsamast seadetest (kus sul peaks olema hetkel ees Win enda draiver tootjana, ei rohkem- ei vähem) käsid uuendada CD pealt; vot kui siis ka ei uuenda on kuri karjas; siis tuleb minna netti tuulama ja lõputuid foorumeid lugema, milles see jama on..

            Edit:
            See et too ei soovi installida võib olla kinni mitmes lülis:
            Win enda installeri versioon ei ole sobilik;
            tulemüürindus, pahavarakaitse, antiviirus topib oma rasvased näpud vahele;
            Winil on komponente puudu või kaotsi läinud ( mõned .dll-id näiteks nibin-nabin) ja ongi sama tulemus.
            viimati muutis kasutaja erku; 16 m 2010, 21:40.
            Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

            Comment


              #21
              Vs: Lauaarvuti ebanormaalsed käitumisviisid

              Esmalt postitatud erku poolt Vaata postitust
              Edit:
              See et too ei soovi installida võib olla kinni mitmes lülis:
              Win enda installeri versioon ei ole sobilik;
              tulemüürindus, pahavarakaitse, antiviirus topib oma rasvased näpud vahele;
              Winil on komponente puudu või kaotsi läinud ( mõned .dll-id näiteks nibin-nabin) ja ongi sama tulemus.
              Mul on võimalus seda hoiatust ignoreerida, kuid paksult kirjas et ei pruugi korralikult win seljuhul toimida, mis ongi probleem. See ei sobi, kuna plaat kindlasti vanem, sobib win xp serivice pack 2-ele, mul uuendatud 3.-le. Ainuke vahe ongi see, aga panen uuesti peale siis
              Raske õppustel, kerge lahingus...

              Comment


                #22
                Vs: Lauaarvuti ebanormaalsed käitumisviisid

                Ma kahtlustan midagi muud, kui saad panna ignore, siis äkki oli kirjas seal et "not digitally signed" või not whql(Windows Hardware Quality Labs)?. Kui nii, siis pane ignore ja peaks toimima. Sel SP2 vs SP3, ei tohiks driverite installimisel ühilduvusprobleeme olla.
                TFK Audio
                #tfkaudio
                http://www.facebook.com/tfkaudio/
                http://tfkaudio.blogspot.com/
                - Audioblogi, projektid jms.

                On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                Comment


                  #23
                  Vs: Lauaarvuti ebanormaalsed käitumisviisid

                  Ma väga detailselt ei mäleta, kuid seal ütles, et ei sobi minu op süsteemile. Tumedalt oli kirjas mis võib põhjustada. Valikuvõimalus oli jätkata ja install lõpetada. Kui driver peal ja restart tehtud tuli ette tõsine error windowsi kohta. Oli võimalus saata error report või mitte saata(ma saatsin). Peale seda toimib arvuti samuti, standby režiimi ei lähe, teeb memory dumpi pci.sys faili tõttu jne.
                  Raske õppustel, kerge lahingus...

                  Comment


                    #24
                    Vs: Lauaarvuti ebanormaalsed käitumisviisid

                    Esmalt postitatud hgTafka poolt Vaata postitust
                    Ma kahtlustan midagi muud, kui saad panna ignore, siis äkki oli kirjas seal et "not digitally signed" või not whql(Windows Hardware Quality Labs)?. Kui nii, siis pane ignore ja peaks toimima. Sel SP2 vs SP3, ei tohiks driverite installimisel ühilduvusprobleeme olla.
                    Tuhnisin seal manages ja video driveris(details), leitsin selle:
                    Provider:Unknown
                    File version: Unknown(eelnevalt ütleb ilusti 8.620.0.0)
                    Copyright:Unknown(orginaal plaadilt installisin)
                    Digital Signer: Not digitally signed
                    Raske õppustel, kerge lahingus...

                    Comment


                      #25
                      Vs: Lauaarvuti ebanormaalsed käitumisviisid

                      No jah. Samas võib viga ollagi konkreetses draiveris, mitte arvutis ega installijas.
                      Kui kõige lähemalt võtta, siis kui minna videokaardi tootjalehele ja tõmmata sealt võimalikult uus draiver antud kaardile mis saada on ning proovida sellega.
                      Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

                      Comment

                      Working...
                      X