Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Linux vanemale läpakale.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Linux vanemale läpakale.

    Tere!

    Niisiis käisin ühes vanakraami poes ja mõtlesin omale mingi vana 386-p1 läpaka osta .Niisama , et kasvõi voodis kaarte mängida.

    algul sain ühe p1 peaaegu kaubale , kuni leidsin läpaka millel oli xp kleeps aga ketas puudu. Kuna hind oli liiga hea (100 eek.) siis oleks patt olnud see ostmata jätta.

    Niisis dell latidude pp01L Cel 900mhz 128 mb ram. heli/usb/lan/ir 2x pcmcia .Isegi aku peab.

    M6tlesin , et niikaua , kuni ma ükskord leian ketta sahtli võiks panna mõne linuxi et siis livecd pealt kasutada.

    Tahtsin panna ubuntu 10, midagi notebook versiooni , aga see tahab 256 mb ram vähemalt saada.
    Et siis oleks vaja mingi võimalikult uus linux leida , mis selle vana arvutiga käima läheks.

    Googeldades leidsin sellise http://www.propertyroom.com/itemdetails.aspx?l=46905# samasuguse. Tekkis küsimus , kas ma saaks vahetada protsessori p4 oma vastu?

    #2
    Vs: Linux vanemale läpakale.

    Proovi näiteks DSL-i, see vist ise oli kusil 50MB. Ubuntu 10 on ju suht jurakas ja uus elukas ka, mida peale ajada.

    Comment


      #3
      Vs: Linux vanemale läpakale.

      PuppyLinux.

      Vana 4.2.1 versiooniga on esmavajalik olemas, käima läks 64 MB mälu ja alla 500 MHz prosega.
      73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
      ATiP1pN4XeM

      Comment


        #4
        Vs: Linux vanemale läpakale.

        Algul proovisin nimblex , asi oli nagu paljulubav kuna tuli kokku aint 200mb , arvuti küll käivitus pika aja peala ,aga midagi teha ei saanud.
        dsl oli mul juba varem olemas , aga see ei suuda netti minna

        Comment

        Working...
        X