Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Acer aspire as5740g sülearvuti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Acer aspire as5740g sülearvuti

    Kui hea on see läpakas, millised on nõrgad kohad, Kas selle läpakaga on võimalik paariaasta taguseid mänge(Nt GTA IV) keskmiste setingutega mängida? Link:http://www.arvutikeskus.ee/index.php...k&lookid=95729

    #2
    Vs: Acer aspire as5740g sülearvuti

    jooksutab küll gta 4 välja, aga ei ole kindel alati

    Comment


      #3
      Vs: Acer aspire as5740g sülearvuti

      Esmalt postitatud Rauntzz poolt Vaata postitust
      jooksutab küll gta 4 välja, aga ei ole kindel alati
      Mis mõttes eio ole kindel alati?

      Comment


        #4
        Vs: Acer aspire as5740g sülearvuti

        noo, ma ei tea täpselt ju, ma tean et on halvemal arvutil lowil ära jooksnud ma mõtlesin kas medi peal jookseb , et ei ole kindel , ma arvan et jookseb ilusti.

        Comment


          #5
          Vs: Acer aspire as5740g sülearvuti

          Ma arvan, et see jooksutab vabalt ära aga kuidas vastupidavus aceritel on? Isa arvutil(mingi 4a vana, maksis u 12000) jookseb ära kui setingud suht madalal on

          Comment


            #6
            Vs: Acer aspire as5740g sülearvuti

            Eesti keeles on tore nimi Sülearvuti. Samas jääb nimes peituv asja otstarve ähmaseks.
            Inglise keelepõhine Notebook on hulga täpsem ja asjakohasem nimetus. Ehk Note + Book. Pole jälgegi sõnadest Game või Gaming või millegist sarnasest kasutusalast.

            Notebook on mõeldud inimesele kes teeb kontoris tööd, võtab töö koju kaasa, kasutab ehk oma masinat esitlustel presentatsioonidel slaidide ja lühi videoklippide näitamiseks. Või kasutatakse masinat teistest masinatest andmete, programmide vms üles ja alla laadimiseks jms kergemahulised ettevõtmised. Arvutit koormatakse vaid lühiajaliselt, enamus ajast seisab pea jõudeasendis; aku täis, pilt vastavalt silmadele tumedamaks paika trimmitud, ekraanisäästjad, unereziim, puhkereziim, väljalülitus.

            Ja siis ostavad endale sama asja inimesed, kes ei kavatsegi kasutada asja tema otstarbe järgi. Paigaldatakse masinasse kõiksugu reziimivara, programme, lisadraivereid jms. Kasutatakse suurte mängude mängimiseks, kus masin on maksimumreziimil tundide kaupa ja kus ainuüksi sellisel reziimil vajalik norm voolutarve on pea kolm korda suurem kui järel olev toiteplokk seda üldse võimaldab, vajalikest ja soovituslikest temperatuuridest ja jahutusest rääkimata. Pilt särab maksimumil ees, protsessorid plaadid jahutus töötavad vigasel maksimumreziimil, midaiganes hullu veel..Pekstakse klahve ja klahvide all olevat emaplaati.
            Selgituseks võiks lisada, et selline kasutus võrdub umbes samaga, kui osta poest tuttuus Austin Mini ja hakata ainult sellega ehitustele telliskive vedama, pannes peale ikka korralikult, niipalju et vedrud täiega põhjas. Ja siis minna Mini foorumisse ja küsida, et kas 400 tellist on norm ja kui istmed täielikult välja viskaks kas võiks siis ehk 600 tellist laduda. No on elu.. :?

            Kuidas siis sellised masinad nii üldse töötavad. Tegelikult on tõepoolest imekspandav et nood vastu peavad mingi aeg. See tähendab ainult seda, et paljud viletsateks masinateks tituleeritud masinad on tegelikult väga kõva sõna elektroonilises mõistes. See ei kehti ja seda ei saa öelda muidugi kahjuks kõikide markide ja mudelite kohta.

            Kas siis Notebook arvutiga mängida ei saagi? Saab küll. Malet, kaarte ja muid lihtsamaid mänge, näiteks väikeseid veebipõhiseid, ehk kõike seda mis ei koorma masinat üle pidevalt, täiskoormuseni ja lõputult.
            Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

            Comment


              #7
              Vs: Acer aspire as5740g sülearvuti

              Nujah aga ütle mulle palun miks on tehtud mänguriläpakaid nt dell alienware ja teiseks on palju inimesi kes teevad läpakatega graafikatöid mis nõuavad sammuti palju jõudlust?

              Comment


                #8
                Vs: Acer aspire as5740g sülearvuti

                Esmalt postitatud Kristos poolt Vaata postitust
                Nujah aga ütle mulle palun miks on tehtud mänguriläpakaid nt dell alienware ja teiseks on palju inimesi kes teevad läpakatega graafikatöid mis nõuavad sammuti palju jõudlust?
                Ah et Dell. Sa mõtled ikka sama Delli?
                http://www.theregister.co.uk/2010/06...tiplex_issues/
                ..ja kahjuks see pole veel kõik...

                Graafikat tehakse küll, oleneb muidugi mida ja millist. Konks on selles, et seal ei jookse reeglina Win ja ammugi mitte Win all töötavad mängud .
                viimati muutis kasutaja erku; 02 07 2010, 20:50.
                Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

                Comment

                Working...
                X