Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kuidas teha iso file?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kuidas teha iso file?

    Siis mure selline tahaks teha iso file. Tõmbasin mängu GTAIV aga seal väga palju faile dvd1,dvd2 all aga mismoodi saaks iso file teha kõik mis ma proovinud olen on mingid pasad et aint saab cd-dvd plaadi pealt teha iso file.
    Palun aidake.

    #2
    Vs: Kuidas teha iso file?

    Esmalt postitatud lejutaja poolt Vaata postitust
    dvd1,dvd2
    Ma usun, et need failid ongi sul .iso faili jupid mis vaja lihtsalt kokku lappida või on need siis .rar arhiivi jupid, mille seest lõpuks tuleb see .iso fail välja. Tee mingi ekraanipilt kaustast ja et faililaiendid ka nähtavad oleks.

    Comment


      #3
      Vs: Kuidas teha iso file?

      Minu lemmik:
      imgburn, imgburner, img burn, img burner, imageburn, imageburner, image burn, image burner, image write, image writer, iso burner, iso writer, cd burner, dvd burner, bin, cue, gcm, gi, img, iso, lst, nrg, mds, pdi, burn, burner, write, writer, image, drive, cuesheet, lightning uk, dvd decrypter, backup, cd, cdr, cdrw, dvd, dvdr, dvd-r, dvd-rw, dvd-r dl, dvd+r, dvd+rw, dvd+r dl, dvdram, hd dvd-r, hd dvd-rw, hd dvd-ram, bd-r, bd-re, dual layer, double layer, bluray, blu ray, blu-ray, hddvd, hd dvd, hd-dvd, burn audio, write audio, burn bin, write bin, burn cue, write cue, burn dvd, write dvd, burn iso, write iso, burn img, write img, write image, burn video_ts, write video_ts, burn bdmv, write bdmv, burn dvd video, write dvd video, burn bluray, write bluray, burn blu-ray, write blu-ray, layerbreak, layer break, VIDEO_TS, bup ifo vob

      Ja virtuaalseks plaadimasinaks:

      Comment


        #4
        Vs: Kuidas teha iso file?


        See DVD1 aga DVD2 näeb sama välja aint teised faili nimed

        Comment


          #5
          Vs: Kuidas teha iso file?

          tcumen mida ma vajutama peaksin imgburnil seal variantidest?

          Comment


            #6
            Vs: Kuidas teha iso file?

            WinRAR provides the full RAR and ZIP file support, can decompress CAB, GZIP and other archive formats

            Proovi sellega avada mõnd faili sealt.

            Comment


              #7
              Vs: Kuidas teha iso file?

              Sul on jah vaja need lahti pakkida.Alusta sellest .001 lõpuga failist, ülejäänud teeb Winrar automaagiliselt lahti.

              Aga Imageburn on abiks siis, kui on nt. DVD kuskilt saadaval eraldi failidena.Selline
              joru siis näiteks:
              Click image for larger version

Name:	dvd.jpg
Views:	1
Size:	19,3 KB
ID:	865316
              Või tahad nt. originaalplaati suurest kasutusest säästa, teed plaadist image ja "mountid" virtuaalse DVD-ROM-i külge.Osa asju ei pidavat küll sellise moega töötama, aga kuna ise mängimisega ei tegele, ei oska täpsemalt miskit kosta.
              viimati muutis kasutaja tcumen; 22 m 2010, 15:12.

              Comment


                #8
                Vs: Kuidas teha iso file?

                Tänan kõigile tegin esimese iso juba ära!
                Tänan!!

                Comment

                Working...
                X