Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

kõvaketas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kõvaketas

    kas läpaka kõvaketast (sata) , saab väliseks kõvaketaks teha?,usb kaudu. selle jaoks on mingi juhe või mingi karp?

    #2
    Vs: kõvaketas

    USB to SATA on võlusõnaks, googelda.

    Comment


      #3
      Vs: kõvaketas

      mingi norimine ma usun et SATA to USB oleks etem

      Comment


        #4
        Vs: kõvaketas

        Ei tea midagi, kumbapidi etem on.
        Sõltub, tahad kirjutada kettale, või lugeda sealt.

        Comment


          #5
          Vs: kõvaketas

          no mina tahan mõlemat, et nagu oleks väline kõvaketas

          Comment


            #6
            Vs: kõvaketas

            Kõige parem variant oleks vast 2.5" väline kõvaketta box. Olen näinud ka kaableid, kus ühes otsas on USB ja teises otsas IDE ja SATA, aga see pigem lihtsalt katsetamiseks või hetkeliseks andmete ülekandmiseks.
            It works better if you plug it in

            Comment


              #7
              Vs: kõvaketas

              no mul ongi just seda vaja, et asjad ühest arvutist teise, nagu suuremas mahus.

              Comment


                #8
                Vs: kõvaketas

                Esmalt postitatud ccayser poolt Vaata postitust
                Olen näinud ka kaableid, kus ühes otsas on USB ja teises otsas IDE ja SATA, aga see pigem lihtsalt katsetamiseks ...
                Minu kogemuse järgi on selline kaabel kõige töökindlam oma robustsuse juures. Pole veel olnud sellist arvutit, mis seda ära ei tunneks. Väliste HDD-bokside kohta seda öelda ei saa.



                Googli võlusõnad on "usb2.0 to ide & sata cable".
                73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                ATiP1pN4XeM

                Comment


                  #9
                  Vs: kõvaketas

                  Siis võib öelda, et sul on lihtsalt vedanud. Tavaliselt selliseid junne igal pool ikka kirutakse. Endal ka kodus 2 ketast, millega analoogne asjandus suhelda ei soovi. Ei uskunud, et sama kiibi baasil veel ka kettaboxe tehakse, hiljuti aga keegi enda oma just kirus. http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5889642

                  Comment


                    #10
                    Vs: kõvaketas

                    Tehnofriigil ei ole vedanud eelmise näite põhjal järelikult.
                    Mul on mäki taga samuti mingi must noname "juhe" kuid töötab, vajadusel boodib läbi selle, tootja ProductID: 0x2338, VendorID: 0x152d ehk siis Jmicron... See käib ka windowsimasinate küljes kui vaja ja samuti probleemitult. Vat liinuskat ei tea kuid ilmselt pole sellega samuti midagi häda.
                    Ah jaa, igavene pirts Plextor Premium tunneb kah end selle otsas nagu kodus...
                    viimati muutis kasutaja OSX; 22 06 2010, 11:55.
                    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                    Konfutsius

                    Comment


                      #11
                      Vs: kõvaketas

                      Millise kettaga töötab, sellega töötab korralikult. Pole selle kiibi loogikast veel aru saanud, mille alusel see kõvakettaid valib.

                      Aga igasugu CD/DVD lugejad/kirjutajad tunnevad kõik end selle otsas nagu kodus.

                      Comment


                        #12
                        Vs: kõvaketas

                        Tont teda teab, kettaid on küljes käinud seinast seina, ehk siis kõike mida OEM arvutites ja eesti poodides müüdud on, 2,5" ja 3,5" IDE ja SATA kettaid.
                        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                        Konfutsius

                        Comment


                          #13
                          Vs: kõvaketas

                          Esmalt postitatud Scott poolt Vaata postitust
                          Minu kogemuse järgi on selline kaabel kõige töökindlam oma robustsuse juures. Pole veel olnud sellist arvutit, mis seda ära ei tunneks. Väliste HDD-bokside kohta seda öelda ei saa.



                          Googli võlusõnad on "usb2.0 to ide & sata cable".
                          Endal sama elukas ja pole veel ketastega hätte jäänud. Nii SATA, IDE, Lauaka või läpa omad.

                          Comment


                            #14
                            Vs: kõvaketas

                            aga kust seda juhet tartust saab?
                            ma otsisin aga ei leidnud tartust kindlat kohta.

                            Comment


                              #15
                              Vs: kõvaketas

                              Otsimine seisnes hiire liigutamises või jalutamises?
                              http://www.yeint.ee/products/526/984..._HDD_-__USB2_0
                              Aga vaevalt see ainus koht on, küla ikka üsna suur.

                              Comment

                              Working...
                              X