Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Õige RAM-mälu leidmine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Õige RAM-mälu leidmine

    Tere,

    varsti on soov lisada oma sülearvutile mälu. Tegemist on HP Pavilion 6635 sülearvutiga. Ma ei suuda Internetist leida infot selle kohta, et millise mälu ma ostma peaks. Näiteks Arvutikeskuse kodukal on pikk nimekiri mäludest, kuid need a la KVR400X64C25/ 512 DDR400 / PC3200 DDR CL2.5 ei ütle mulle midagi. Kas on olemas mingit universaalset lk-d, kus saan erinevate mudelite numbreid sisestades teada, milline on just õige toode minu jaoks? Ehk et kuidas see asi ära õppida? Tänud vastajatele!

    #2
    Vs: Õige RAM-mälu leidmine

    Arvuti on vast DV-6635, millel on tehasest tulles 2GB mälu?
    Sobivad
    DDR2 SO-DIMM mälud.

    Comment


      #3
      Vs: Õige RAM-mälu leidmine

      kustutatud, valesti vaatasin

      Comment


        #4
        Vs: Õige RAM-mälu leidmine

        On jah DV-6635 ja 2GB mälu. Aga kust ma leian ise vastuse sellele, et just konkreetselt sellele arvutile sobib DD2-DIMM mälu?

        Comment


          #5
          Vs: Õige RAM-mälu leidmine

          Ostad läpaka ja vaatad cpuZ'i või everestiga mis tal sees on ja ostad samasugused juurde kui tahad.

          Kuigi soovitan mitte paaviani osta.Hinnavaatluse foorumist ja väljamaa omadest võid tuhandeid teemasi leida,kus emaplaat saba annab paaviani 6endal seerial..

          Comment


            #6
            Vs: Õige RAM-mälu leidmine

            Everesti või emaplaadi manuali järgi leiab. Peadki seal vaatama, mis DDR on (ja nad on so-dimmid, et tavalist ära osta) Ja nuh, ega muud vist eriti vaatama ei peagi

            Comment


              #7
              Vs: Õige RAM-mälu leidmine

              Esmalt postitatud Stage6r poolt
              Ostad läpaka ja vaatad cpuZ'i või everestiga mis tal sees on ja ostad samasugused juurde kui tahad.
              Samasuguseid juurde pole nüüd küll mõtet osta, sülearvutitel on 2 mälupesa, et uusi panna, peavad vanad eemaldama, eeldan et omanik tahab gigased pulgad asendada kahegigastega.
              Esmalt postitatud Stage6r poolt
              Kuigi soovitan mitte paaviani osta. Hinnavaatluse foorumist ja väljamaa omadest võid tuhandeid teemasi leida,kus emaplaat saba annab paaviani 6endal seerial.
              Mis see asjasse puutub? Teemaalgataja ei osta ju arvutit vaid sellele mälu.

              Comment


                #8
                Vs: Õige RAM-mälu leidmine

                Inimene üldse ei taha mõista teksti...
                Samasugune = minu teksti kontekstis sama kiirusega mälu,mitte samasuurt.
                Ehk siis vaadata,kas on 400,533,667,800,1066 mälu.Paljud läpakad toetavad ainult teatud vahemikus mälusi.
                http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/d...&product=57651 Seal näidatud,kus biosis näeb mis mälu sees ja palju panna annab jnejne
                Antud läpakal väidab internet,et on PC2-5300 667Mhz DDR2
                viimati muutis kasutaja Stage6r; 27 m 2010, 16:11.

                Comment


                  #9
                  Vs: Õige RAM-mälu leidmine

                  Mis vahet seal on, mida ta toetab, kui ostadki kiirema, hakkab ta lihtsalt toetatud kiirusega tööle.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Õige RAM-mälu leidmine

                    Siiski mitte.Emaplaat lihtsalt keeldub mälu tunnistamast.Mitme hp'ga sama probleemi ees olnud.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Õige RAM-mälu leidmine

                      Võibolla vajab enne bios update või biosi sättimist?

                      või sisi ongi hp-d nii nõudlikud...kahtlen natu

                      Comment


                        #12
                        Vs: Õige RAM-mälu leidmine

                        Kingstoni otsinguleht on abiks. http://www.ec.kingston.com/ecom/conf...submit1=Search

                        Comment


                          #13
                          Vs: Õige RAM-mälu leidmine

                          Esmalt postitatud katkine poolt Vaata postitust
                          Võibolla vajab enne bios update või biosi sättimist?

                          või sisi ongi hp-d nii nõudlikud...kahtlen natu
                          Läpakate seas on igasuguseid. Üks Fujitsu ei läinud käima isegi siis, kui mälu kiirused ja suurused klappisid spetsidega. Mingit teatud tõugu kivid pidid ka olema. Päris HP-d eriti pirtsakad pole. Evo-l ma pean silmas.

                          Comment

                          Working...
                          X