Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

HP Pavilion dv6000- WIFI ei funka!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: HP Pavilion dv6000- WIFI ei funka!

    Kuna ma naissoost isik, siis lasin asja üle vaadata ühel härral. Ütles, et hoopis sisemini wifi kaart on läbi kärsanud! Ise keerasin samuti korra ta põhja pealt lahti ja võtsin kaardi välja ja panin uuesti tagasi. Sel juhul oleks ta pidanud viskama kirja, et leitud uus seade. Aga ei! Katsetan uue wifi kaardi siis ära. Kui see ka ei aita, siis on jah emaplaadi viga!

    Comment


      #17
      Vs: HP Pavilion dv6000- WIFI ei funka!

      Mõistlik otsus, kuid tee seda kindlasti väljalülitatud arvutiga. On ka varem juhtunud et tegelased lasevad näppudel käia samas kui arvuti töötab (lihtsalt igaks juhuks tuletan meelde).
      Emaplaat ei pruugi täielikult läbi olla, võibolla vaid vastav kontroller miskipärast, ehk siis mõni USB või muu wifikaart aitab edasi toimetada, kasvõi ajutiselt, kuniks lahendus käes.
      Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
      Konfutsius

      Comment


        #18
        Vs: HP Pavilion dv6000- WIFI ei funka!

        Ikka jah välja lülitatuna Eks ma üritan kuskilt osta ja ära katsetada! HVs pakuvad ka igasuguse hinnaga..

        Comment


          #19
          Vs: HP Pavilion dv6000- WIFI ei funka!

          Sai võid osta uue wifikaardi aga sellest pole abi.Mina ka algul arvasin et on läbi wifi aga kui seda vahetasin ei olnud sellest kasu. Kui helistasin serviceneti sealt öeldi kohe ,et emaplaat läbi. Vahetati garantii korras ära ja korras.

          Comment


            #20
            Vs: HP Pavilion dv6000- WIFI ei funka!

            Nu jah. Mul garantii läbi. Ja inimene kellelt ostsin, temalt ma garantii paberit ei saaks enam sest teda pole Eestis.

            Nii... teine wifi kaart proovitud ja tulemus teada! Emaplaat hakkab minema! Müüki panek...
            viimati muutis kasutaja paharet19; 16 m 2009, 13:50.

            Comment


              #21
              Vs: HP Pavilion dv6000- WIFI ei funka!

              Ordi ei ole ilmselt oluliselt parem, aga HP odavamast otsast oluliselt halvem ei saagi olla.
              kasutatuna kannatab osta pm ainult äriklassi isendeid, nt IBM(Lenovo)T ja X seeriad. mul pea 10a vana IBM 390e. sai uue aku, mälu juurde ja suurema ketta, kuid muidu on masin heas korras ja mina ei ole eriti heaperemehelik...
              odavam ots ikka otse poest ja pika garantiiga. esimesel aastal oleks selle odavama otsaga siis oluline palju ringi liikuda ja võimalikult sihipäraselt kasutada, et ta enne garantiid ära lõppeks. normaalsel kasutamisel kipub lõpp tulema u 2a jooksul.
              Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

              Comment


                #22
                Vs: HP Pavilion dv6000- WIFI ei funka!

                Tänud nõuande eest! Olen paraku juba otsuse teinud Delli arvuti kasuks

                Comment


                  #23
                  Vs: HP Pavilion dv6000- WIFI ei funka!

                  hea valik, kuigi ei ole minu maitse
                  Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                  Comment


                    #24
                    Vs: HP Pavilion dv6000- WIFI ei funka!

                    Maitse asi!

                    Comment


                      #25
                      Vs: HP Pavilion dv6000- WIFI ei funka!

                      tere, kui teile see HP on tüliks kaelas on siis oleksin huvitataud selle äraostmisest! minu meil allcanon@hot.ee ja tel 55 60 9000 päevasel ajal olen tööl seega tore oleks saada e-mail!

                      Comment


                        #26
                        Vs: HP Pavilion dv6000- WIFI ei funka!

                        mul sama jama et algul wifi lakkas töötamast vahelduva eduga ..
                        siis suht kindel et sai ka kuskilt põrutada nii et arvutit käima pannes hp logost kaugemale ei jõua vaid teeb uuesti restardi.. no nii umbes pool päeva restarditades saab lõpuks ka sisse a kui välja lülitada siis tuleb otsast pihta hakata ehk kellelgi veel selline jama olnud w teab keegi mis edasi teha-tegemist windows 7-ga dv6500.
                        ahja toitejuhe andis ka otsad ehk kellelgi oma lagunend intstrumentidest üle..müügiks.

                        Comment


                          #27
                          Vs: HP Pavilion dv6000- WIFI ei funka!

                          nu kui wifi juba ennem jamas, siis eks see sillakivi ikka ole. Toitejuhet saab ju parandada kui kaubanduslik välimus väga oluline ei ole.

                          Comment


                            #28
                            Vs: HP Pavilion dv6000- WIFI ei funka!

                            Esmalt postitatud redeob111 poolt Vaata postitust
                            ... teab keegi mis edasi teha-tegemist windows 7-ga dv6500. ...
                            http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=396795 head lugemist

                            Comment


                              #29
                              Vs: HP Pavilion dv6000- WIFI ei funka!

                              toitejuhtme ' see osa mis arvutisse läheb sealt seest on mingi jama seal mingi klemm viltu vms igastahest ta ei lähe enam lõpuni oma auku vaid kuskil poole peale.

                              Comment


                                #30
                                Vs: HP Pavilion dv6000- WIFI ei funka!

                                Esmalt postitatud redeob111 poolt Vaata postitust
                                toitejuhtme ' see osa mis arvutisse läheb sealt seest on mingi jama seal mingi klemm viltu vms igastahest ta ei lähe enam lõpuni oma auku vaid kuskil poole peale.
                                Toitepistiku vahetus ka iseenesest täiesti teostatav tegevus.

                                Comment

                                Working...
                                X