Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Nett kaob...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Nett kaob...

    Kui arvuti on töötanud umbes 10 min siis peale seda nett kaob või on nii aeglane, et neti.ee-d ära ei lae.Vahest saab 30 minti netis olla enne kui nii juhtub, siis peab restardi tegema jälle, et netti saaks.Milles viga võib olla?Starmani kodu kolmikpakett on.

    #2
    Vs: Nett kaob...

    Võimalik et võrgukaart on omadega õhtal. Otsige kuskilt teine võrgukaart ning proovige tollega.

    Comment


      #3
      Vs: Nett kaob...

      Äkki sama jama: http://www.elfaelektroonika.ee/fooru...ad.php?t=32349
      Erilahendused.
      PS või mail.

      Comment


        #4
        Vs: Nett kaob...

        nüüd on paar tundi enamvähem normaalne olnud, aga siis kui on aeglane ja paariminutilisi jamamisega starmani kodulehele jõudsin ja kiirusetesti tegin, sain vastuseks 9 Mb/s.Starman terve aasta juba olnud ja enne pole sellist jama olnud.
        viimati muutis kasutaja osXar; 09 m 2008, 22:20.

        Comment


          #5
          Vs: Nett kaob...

          9 millibitti on tõesti vähe
          Erilahendused.
          PS või mail.

          Comment


            #6
            Vs: Nett kaob...

            minuviga jah, ma lasen windowsi üle, äkki se võib olla mingist viirusest tingitud?Vahel lõõb task manageri lambist 5 internet explorerit ja enne uut netti lahti võtta eilase kui need kinni olen pand.

            Comment


              #7
              Vs: Nett kaob...

              ma ei teadnudki, et bittidele miinuskordajaid pannakse

              kas ühendus kaob ainult lehitsejal või kaob ka ping?
              enda kogemustest: võib aidata LAN connection kustutamine ja siis uue tekitamine
              proovi kasutada alternatiivset lehitsejat. IE ei hiilga just alati toimimisega
              Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

              Comment


                #8
                Vs: Nett kaob...

                Starmani ühendusest.
                Kunagi, peale pikki aastaid korralikku Starmani ühendust, tekkis järsku paketi kadu. Saatsin pildi pingist ning tracertist, kus oli näha "pudelikael", tuldi kohale kontrollima.
                Kuna mingit viga kodus ei leitud, siis tehnik soovitas järgmist:
                "Kui kiirus on halb, siis helistada 1770 ning paluda vaadata upsnr. Klienditeenindaja näeb värsket upsnr tulemust iga 30 s järel. Kui see on 30 (või rohkem kui 25), siis on kodus kõik korras ning helistama peaks koheselt tehnilisele toele."

                Viga oli tookord kusagil väljaspool kodu, siiani kõik parimas korras.
                Kodune kaabeldus Starmani võrgus on selline:

                viimati muutis kasutaja saformo; 10 m 2008, 07:51.

                Comment


                  #9
                  Vs: Nett kaob...

                  Esmalt postitatud reuter poolt
                  ma ei teadnudki, et bittidele miinuskordajaid pannakse
                  Edit: milli päris miinuskordaja pole, lihtsalt veidi väiksem kui 1, aga still suurem kui 0.
                  Erilahendused.
                  PS või mail.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Nett kaob...

                    minu viga, ma mõtlesin miinusatmeid kordajale
                    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                    Comment


                      #11
                      Vs: Nett kaob...

                      Esmalt postitatud osXar poolt
                      Vahel lõõb task manageri lambist 5 internet explorerit ja enne uut netti lahti võtta eilase kui need kinni olen pand.
                      Minu arust see lööb häirekella ju piisavalt. LAN kontroller võiks ju olla tuksis kuid miks ta sel juhul kuni pool tundi jutti normaalselt töötaks?
                      Selleks et aru saada mis valesti - oleks mõistlik igasugu pahavara üles lugeda mis sees olla võib, mõni põhjustab küll vahel liigselt päringuid mis siis mingi võrgusõlme kinni jooksutavad. Proovida tasuks mõne seni mittekasutatud brauseriga (Opera vms), selliselt et peale käivitust poleks kordagi IE kasutatud ning proovitav brauser pole seadistatud default brauseriks. Kui siis kestab norm nett kauem kui seni on ilmselt tegu pahavaraga. Samaaegselt võiks kõrval joosta mingi pingimise aken.
                      Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                      Konfutsius

                      Comment


                        #12
                        Vs: Nett kaob...

                        Proovi guest kasutajaga netis käia.

                        Comment

                        Working...
                        X