Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kõvaketta pinna puhastamine!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Kõvaketta pinna puhastamine!

    [offtopic]
    Madlobster, oled teoreetik või on kogemusi? Äkki tahad mõne sixpacki teenida, kui mult ühelt kettalt info kätte saad! Peaks elektroonika viga olema, aga kindel pole. ToivoS'i küsitud hind osutus liiga kõrgeks. No hard feelings, kui recovery ebaõnnestub.
    [/offtopic]

    Ise olen kunagi oma 286-e MFM vindil kaane maha keeranud ja peale puhumisega ketast 'parandanud' Algul läks paremaks, aga pärast hakkas badide tekkimine ekspodentsiaaldelt kasvama

    Ah jaa, poest suruõhku vaadates ära mitte loodagi, et suvaline 'suruõhk' jääke ei jäta Enamasti jääb päris tugev jääk vähemalt odavamatest õhkudest.
    Sex, drugs & rock'n'roll -- need kolm sõna elavad igavesti!

    Comment


      #17
      Vs: Kõvaketta pinna puhastamine!

      Esmalt postitatud MaXakas poolt
      [offtopic]
      Madlobster, oled teoreetik või on kogemusi? Äkki tahad mõne sixpacki teenida, kui mult ühelt kettalt info kätte saad! Peaks elektroonika viga olema, aga kindel pole. ToivoS'i küsitud hind osutus liiga kõrgeks. No hard feelings, kui recovery ebaõnnestub.
      [/offtopic]

      Ise olen kunagi oma 286-e MFM vindil kaane maha keeranud ja peale puhumisega ketast 'parandanud' Algul läks paremaks, aga pärast hakkas badide tekkimine ekspodentsiaaldelt kasvama

      Ah jaa, poest suruõhku vaadates ära mitte loodagi, et suvaline 'suruõhk' jääke ei jäta Enamasti jääb päris tugev jääk vähemalt odavamatest õhkudest.
      Olen ka lahtistelt ketastelt info maha lugenud, olen elktrooniliste vigadega ketastelt info maha lugenud aga see seoses katkise pea ja suurelt nähtava tolmuga on nac keerulisem seega otsustsin küsida et äkki kellegi on kogemusi. Aga ei tule siit suurt midagi.
      Oma ketta probleemi võid mulle privasse panna

      Comment


        #18
        Vs: Kõvaketta pinna puhastamine!

        Esmalt postitatud Madlobster poolt
        Olen ka lahtistelt ketastelt info maha lugenud, olen elktrooniliste vigadega ketastelt info maha lugenud aga see seoses katkise pea ja suurelt nähtava tolmuga on nac keerulisem seega otsustsin küsida et äkki kellegi on kogemusi.
        Sellest oleks pidanud alustama, see on täiesti normaalne reaktsioon, et ketta pinna puudutamine võrdub selle surmaga. Esimese posti järgi tuleb pigem see lugu meelde: http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/seletuskiri.doc
        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

        Comment

        Working...
        X