Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

K: Kuidas ühendada HP DC7600 UltraSlimile DVD ROMi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    K: Kuidas ühendada HP DC7600 UltraSlimile DVD ROMi

    Hei!

    Selline mure, et tädi tõi koju sellise arvuti HP DC7600 UltraSlimi http://album.ee/node/18163463/50142119. Asjal puudub aga dvd rom. Pesa kuhu see mahtuma peaks on õhuke nagu läpakal. Sai sebitud ka üks läpaka dvd/rw seade. Mure nüüd järgmine, et kuidas ma sellele toite ja andmekaabli järgi saan, kuna kastis eraldi toitekaablit ega andmekaablit pole. On olemas aga selline jublakas http://album.ee/node/18163489/50142119 mis läheb oma pessa nii http://album.ee/node/18163491/50142119. Asi paistab lihtne, et lükkan rw seadme pessa ja kokku selle siiniga, mille kaudu saabki seade oma toite/andmed jne. Ainus mure on see, et dvd pistik ja see junn on hoopis erinevad http://album.ee/node/18163451/50142119. Kui nüüd dvd rom pessa lükata, siis ei jää sinna ruumi ka, et saaks mingi kaabliga ühndada. Ühesõnaga kuidas ma ta tööle saan või on sinna loodud mingi spesial asi milleta polegi midagi teha Tavalise lauaarvuti juppe on igasuguseid ühendatud ja lammutatud, aga sedasorti arvutiga pole tegelenud ja läpaka juppidest ka suurt ei tea. Asi iseenesest on täitsa äge, käib ilma kruvikeerajata lahti nagu lego On ehk kellelgi ideid ja tänud ette ära

    #2
    Vs: K: Kuidas ühendada HP DC7600 UltraSlimile DVD ROMi

    Nõu sai küsitud ka hinnavaatlusest, aga äkki on siingi kellelgi häid ideid

    Comment


      #3
      Vs: K: Kuidas ühendada HP DC7600 UltraSlimile DVD ROMi

      [quote=Ufonaut21]Hei!

      Ainus mure on see, et dvd pistik ja see junn on hoopis erinevad http://album.ee/node/18163451/50142119.

      kui lai se jupp on mis dvd seadmega peaks ühendama?
      minu teada on läpakatel dvd seadme pesasi erinevaid.
      mul peaks kusagil üks dvd seade vedelema, äkki see sobib.

      Comment


        #4
        Vs: K: Kuidas ühendada HP DC7600 UltraSlimile DVD ROMi

        Selle adapteri sisemine mõõt on 4,4cm. Lisasin ka pildi sellest pesast emaplaadil huhu see adapter istub http://album.ee/node/18165961/50142119 Huvitav kas sellist kaabliga üleminekut pole saada?
        viimati muutis kasutaja Ufonaut21; 07 m 2008, 20:07.

        Comment


          #5
          Vs: K: Kuidas ühendada HP DC7600 UltraSlimile DVD ROMi

          Esmalt postitatud Ufonaut21 poolt
          Selle junni sisemine mõõt on 4,4cm
          ok, homme vaatan tehnika hunnikud üle.

          Comment


            #6
            Vs: K: Kuidas ühendada HP DC7600 UltraSlimile DVD ROMi

            kontrolli see arvuti ROM üle, ma usun, et sel käib veel mingi raam ümbert ära.
            suurem osa neid slim seadmeid on sama ühendusega ja tootjad kasutavad vaheadaptereid, et kiirliidesena saaks asju kasutada. see pisike pesa on suht õrnapoolne ja ei kannata palju sisse-välja nühkimist, pealegi vajab omajagu täpsust.
            teine variant on halvem: HP kasutab mingit oma stndardit. kahjuks on see kombeks nii HP-l, kui ka Compaq-l. ei ole neist eriti viisakas, kui arvestada, et nende oma tehnika just ei hiilga töökindluselt.

            HP= lühend sõnapaarist Hülge Pask. võimalusel käin mõlemast eelpool mainitud tootjast kaarega mööda
            Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

            Comment


              #7
              Vs: K: Kuidas ühendada HP DC7600 UltraSlimile DVD ROMi

              Esmalt postitatud reuter poolt
              kontrolli see arvuti ROM üle, ma usun, et sel käib veel mingi raam ümbert ära.
              suurem osa neid slim seadmeid on sama ühendusega ja tootjad kasutavad vaheadaptereid, et kiirliidesena saaks asju kasutada. see pisike pesa on suht õrnapoolne ja ei kannata palju sisse-välja nühkimist, pealegi vajab omajagu täpsust.
              teine variant on halvem: HP kasutab mingit oma stndardit. kahjuks on see kombeks nii HP-l, kui ka Compaq-l. ei ole neist eriti viisakas, kui arvestada, et nende oma tehnika just ei hiilga töökindluselt.

              HP= lühend sõnapaarist Hülge Pask. võimalusel käin mõlemast eelpool mainitud tootjast kaarega mööda
              Raami ümbert ära ei käi. Arvutil on see ühendus mõeldud nii, et lükkad dvd seadme pessa ja klemmid jooksevad ise kokku, mitte ei ole ühendatud kaabliga. Dvd seade jääb pessa ise kinni, aga kuidagi on vaja vool ja andmed ka liikuma saada.

              Comment


                #8
                Vs: K: Kuidas ühendada HP DC7600 UltraSlimile DVD ROMi

                just niisamuti käivad ka paljudel läpparitel seadmed sisse. ja selleks on ka neil adapterid külge keeratud või siis spets raamid ümber
                Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                Comment


                  #9
                  Vs: K: Kuidas ühendada HP DC7600 UltraSlimile DVD ROMi

                  See dvd rom mis mul on sellel pole midagi ümber. On lihtsalt plekist korpuses ja kogu moos. Ehk on nad siis kõik erinevad.

                  Comment


                    #10
                    Vs: K: Kuidas ühendada HP DC7600 UltraSlimile DVD ROMi

                    siis on ilmselt tavaline pedereerimisstandard kasutusel(neil kaubamärkidel tavaline, nagu mainisin). lihtsaim ja odavaim vahend on väljapoole kesta tavamõõdus kribaja panemine ja sellele siis sappa USB-IDE kaabel. kogu "tarkus" mahub IDE otsa sisse ära, seega mingeid lisakobakaid ei tule. toite ostad eraldi või varastad kastist seest.
                    lisaks muule saad lisaseadme, mille otsa saad vajadusel panna ka kettaid. maksis mingi aeg tagasi kadunud Beestingus vististi 160 raha. ei usu, et praegu asi väga kallim peaks olema.

                    äkki raatsid originaalseadmest pealt-, alt- ja tagantpoolt ka mõned pildid panna. ma lihtsalt ei taha hästi uskuda, et sel täiesti oma ühendus. sai kuu tagasi paar tagasi mitu raali nende nimedega laiali võetud ja kõigil oli standardliides. tegu oli siiski läpparitega.
                    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                    Comment


                      #11
                      Vs: K: Kuidas ühendada HP DC7600 UltraSlimile DVD ROMi

                      Esmalt postitatud reuter poolt
                      äkki raatsid originaalseadmest pealt-, alt- ja tagantpoolt ka mõned pildid panna. ma lihtsalt ei taha hästi uskuda, et sel täiesti oma ühendus. sai kuu tagasi paar tagasi mitu raali nende nimedega laiali võetud ja kõigil oli standardliides. tegu oli siiski läpparitega.
                      Kas mõtled originaal dvd seadet, siis seda ma pole näinudki? See mis mul praegu on oli ühes aceri läpakas. Seest ei anna toidet kuskilt varastada, kuna ühtki voolu otsa pole, kui just ise kaablit toiteplokist ei vea. Seest on see asi päris imelik, emaplaat on vist ainult selle arvuti jaoks tehtud, vähemalt pole kuskil näinud sellist. Toiteplokk on nagu tavalisel arvutil, aga veits õhem ja kõvaketas on tavaline kolakas. Kõik on aga nii kokku pakitud, et osa jubinaid on selleks vastava kujuga tehtud, et kasti ära mahuks. Mõte on minna osta väline seade ja asi ants

                      Comment


                        #12
                        Vs: K: Kuidas ühendada HP DC7600 UltraSlimile DVD ROMi

                        sellised need barebone arvutid ongi. kõik on juba sees, miskit vahetada/lisada eriti ei saa. kontori masinaks täiuslik.

                        sel originaalseadmel oligi see adapter ilmselt küljes...
                        kui leiad pinoudi, siis vb õnnestub suladapter teha. sel juhul saaksid selle originaaljura välja jätta ja selle asemel selle adapteri iseehitatud adapteri sinna emaplaadi pessa torgata.
                        ma pean tööl vaatama, mul mingi taolise pistikuga adapter vedeleb ehk on suht sama ja sobib. läppari ROM külge käivaid juppe peaks kah paar varuks olema
                        Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                        Comment


                          #13
                          Vs: K: Kuidas ühendada HP DC7600 UltraSlimile DVD ROMi

                          Esmalt postitatud reuter poolt
                          sellised need barebone arvutid ongi. kõik on juba sees, miskit vahetada/lisada eriti ei saa. kontori masinaks täiuslik.

                          sel originaalseadmel oligi see adapter ilmselt küljes...
                          kui leiad pinoudi, siis vb õnnestub suladapter teha. sel juhul saaksid selle originaaljura välja jätta ja selle asemel selle adapteri iseehitatud adapteri sinna emaplaadi pessa torgata.
                          ma pean tööl vaatama, mul mingi taolise pistikuga adapter vedeleb ehk on suht sama ja sobib. läppari ROM külge käivaid juppe peaks kah paar varuks olema
                          Netist leidsin lingi kus pakutakse sobivat seadet, aga selle hind oleks sama, kui välisel seadmel. Pilli panin muidu tööle, kõvaketta panin korra oma arvutisse ja lasin windowsi peale, draiverid tõmbasin netist ja olemas. Muid asju raskem juba lisada Ühesõnaga netti juba saab.

                          Comment


                            #14
                            Vs: K: Kuidas ühendada HP DC7600 UltraSlimile DVD ROMi

                            vaatsin tööl, mul see pistik, mis olemas, on nati erinev sinu omast ja pealegi samasooline
                            Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                            Comment

                            Working...
                            X