Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

arvuti ühendamine tv-ga VGA standart kaabliga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    arvuti ühendamine tv-ga VGA standart kaabliga

    Kas all oleva lingil näidatud kaabli abil on võimalik arvutist pilt telekasse saada. Seda veel nii, et arvutis ühendaks ühe vga otsa integreeritud videokaardi külge ja teise otsa siis telekasse. Kogu point on veel selles, et hetkel arvuti taga olev monitor jookseb videokaardilt RADEON X800 DVI-D pesast. Kas saab üldse jooksutada kahte vidoekaarti korraga ja kas selle juhtmega saab pilti telekasse?

    http://www.firebird-systems.com/grap..._vga_cable.jpg

    #2
    Vs: arvuti ühendamine tv-ga VGA standart kaabliga

    minu teada tuleb pilt ainult ühest kaardist korraga.
    kui tahad telekat lisaks panna, siis võta see teine pilt ikka samast kaardist. S-video või komposiit peaks ju olemas olema. ma ei tea, kas DVI analoogi ja digi korraga väljastab, Matroxi kaardid enamasti küll ja sel siis lihtsalt samast pesast tulevad mõlemad pildid vastava hargmikuga
    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

    Comment


      #3
      Vs: arvuti ühendamine tv-ga VGA standart kaabliga

      Esmalt postitatud reuter poolt
      minu teada tuleb pilt ainult ühest kaardist korraga.
      kui tahad telekat lisaks panna, siis võta see teine pilt ikka samast kaardist. S-video või komposiit peaks ju olemas olema. ma ei tea, kas DVI analoogi ja digi korraga väljastab, Matroxi kaardid enamasti küll ja sel siis lihtsalt samast pesast tulevad mõlemad pildid vastava hargmikuga
      aga kas saab arvutist DVI-D augu kaudu saab telekasse pilti?

      Comment


        #4
        Vs: arvuti ühendamine tv-ga VGA standart kaabliga

        Mis telekas üldse on?
        If you think education is expensive, try ignorance.

        Comment


          #5
          Vs: arvuti ühendamine tv-ga VGA standart kaabliga

          Mitu videokaarti toimivad ka üheskoos.

          Comment


            #6
            Vs: arvuti ühendamine tv-ga VGA standart kaabliga

            DVI ühildub HDMI standardiga. osta poest juhe ja timmis
            Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

            Comment


              #7
              Vs: arvuti ühendamine tv-ga VGA standart kaabliga

              Ostsin component + DVI-I kaabli kuna DVI+ Hdmi kaabel oli otsas. Igatahes onoffi poes öeldi et selle kaabliga saab küll. Nüüd kaabli taha ühendatud tuleb mingi seisev pilt küll millel ainult roheline ja lilla värv. Kas ma pean nüüd midagi timmima või asi lootusetu?

              Comment


                #8
                Vs: arvuti ühendamine tv-ga VGA standart kaabliga

                Olen seda siin pool õhtut netis uurinud aga pole mingit infi saanud mis asja korda teeks. Nagu ma aru saanud olen siis tuleks display settingute alt võtta advanced ja sealt display ning sealt TV nuppule. Nii on allolevas juhendis kirjas. Aga kui ma advanced võtan siis mul pole seal seda display akent ja üheski aknas pole midagi TV-ga seonduvat. Tegu siis ATI radeon x800 graafika kaardiga ja win xp. Lasin peale ka ATI Catalyst center aga sealt alt ei leia ka midagi Tv-ga seonduvat. Oskab keegi aidata?

                Siin all üks hea link mille järgi siis ma tegutsen
                http://www.ordi.ee/juhendid/PC%20ja%...yhendamine.pdf

                Comment


                  #9
                  Vs: arvuti ühendamine tv-ga VGA standart kaabliga

                  [quote=iku]Olen seda siin pool õhtut netis uurinud aga pole mingit infi saanud mis asja korda teeks. Nagu ma aru saanud olen siis tuleks display settingute alt võtta advanced ja sealt display ning sealt TV nuppule. Nii on allolevas juhendis kirjas. Aga kui ma advanced võtan siis mul pole seal seda display akent ja üheski aknas pole midagi TV-ga seonduvat. Tegu siis ATI radeon x800 graafika kaardiga ja win xp. Lasin peale ka ATI Catalyst center aga sealt alt ei leia ka midagi Tv-ga seonduvat. Oskab keegi aidata?

                  Siin all üks hea link mille järgi siis ma tegutsen
                  http://www.ordi.ee/juhendid/PC%20ja%...yhendamine.pdf[/quote

                  kas diplei setingu all kus saad resolutsiooni näitab. kas seal näitab kahte monitori kui oled telekaga ühendanud? kui näitab, siis aktiveeri teine monitor klikates parema nupuga selle kohal ja pane linuke menüüs eimesele reale

                  Comment


                    #10
                    Vs: arvuti ühendamine tv-ga VGA standart kaabliga

                    jah 2 monitori on sees arvuti molu on primary ja telekas on attached. Palun aidake mida ma peaks tegema.

                    Comment

                    Working...
                    X