Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Läpakal taustavalgus kadunud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Läpakal taustavalgus kadunud

    Õige märkus!
    Pole testinud. Ma pole ka suurem asi elektroonik. Mingi tester on olemas.
    Prooviks enne lambi ära, aga kuidas seda teha.
    Praegu tundubki lambi poest saamine kahtlane, sest müügis oleva (netist vaadates) lambi pikkus on 32cm, minu lambil pikkust 31,5cm.
    Kust ma lambi voolutugevust või pinget vaadata saan või läpakatel need näitajad samad?

    Comment


      #17
      Vs: Läpakal taustavalgus kadunud

      pinge on neil vist kõigil üsna sama, suuremal paneelil vist peaks suurem voolutarve olema. täpselt ei tea, äkki keegi targem täiendab
      Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

      Comment


        #18
        Vs: Läpakal taustavalgus kadunud

        juttu on siin
        http://www.ccfldirect.com/
        mõõdetakse klaasist osa pikkust:
        (There would be no difference if you select the length is about 2-8mm shorter then your measurement.)
        Rikkis lamp on selline:
        viimati muutis kasutaja freeze; 09 m 2008, 22:24.
        "Directly or indirectly, all issues related to sound should be decided by the ear as an organ of hearing: conclusions that are given by the ear is no longer necessary to challenge. Lord Rayleigh (John William Strutt)

        Comment


          #19
          Vs: Läpakal taustavalgus kadunud

          Viimases kirjan antud link on väga asjalik. Kahjuks pole poodidest sellist lampi, nagu minu arvutile vaja läheb, võimalik Eestis osta.
          Seega pöördun foorumi lugejate/külastajate poole ostusooviga: ostan taustavalguslambi, läbimõõt ca 2mm, pikkus klaasosal 305mm.
          Algatan samuti selle kohase uue teema.

          Comment

          Working...
          X