Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Memory dumping

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Memory dumping

    Eile juhtus see jälle-kolasin foorumi lehekülgedel-sain ära vaadatud nii paarsada lk kui lõi ekraani siniseks ja teatas et sinu arvuti kaitsmiseks on alanud memory dumping et kui see on esmakordselt siis tehke restart ja lõpus error code.Kuna see juhtub mul sageli siis teen restardi :arvuti käivitub normaalselt.Käivitan c cleaneri ja lasen teha mälu tühjenduse- mul arvutil mälu 2x512 ja niipalju leiab ka c cleaner.kui proovisin 512-ne megaga siis läheb mem.dumpingusse samuti, aga tühjendada tuleb siis 512 mega.
    Siit küsimus-miks arvuti ei kasuta kõvaketast kui mälu täis on või on mingi settting kuskil vale(bios?)

    #2
    Vs: Memory dumping

    Sa oled asjast veidi valesti aru saanud. Mitte mälu ei saa sul täis, vaid mingi programm või draiver jooksutab Windowsi kinni. Milles probleem, seda loed selle sinise ekraani pealt alt äärest. Toksid veakoodi (STOP: 0x...) ja faili nime (kui näitab) Googlesse ja muudkui loed.

    Comment


      #3
      Vs: Memory dumping

      Ma kindlasti eksisin- ei jaga seda arvuti asja eriti :kui järgmine kord dumpingusse läheb eks ma siis proovin su soovituse järgi teha!

      Comment


        #4
        Vs: Memory dumping

        C:\windows\minidump kaustas olevaid faile lugedes pole sul vaja pikalt oodata, neis on see sinise ekraani jutt (ja enamgi veel) ilusasti kirjas.
        Describes how to examine the small memory dump files that are created by Windows if your computer fails.

        Nagu eelneval lehel viidatud, siis vahendi lugemiseks saad

        Kui aga asja eriti ei jaga, siis ei jaga. Kutsu mõni targem külla või upita need failid kuhugi netti, lootuses, et mõnel inimesel on igav ja viitsib neid sinu eest lugeda.

        Comment


          #5
          Vs: Memory dumping

          Katsun leida kes asja jagab.Lugemisest mul erilist tolku ei ole kuna ei valda nii hästi inglise keelt.praegu töötan teise arvutiga-sellel kaust minidump tühi-kas peabki olema?

          Comment


            #6
            Vs: Memory dumping

            Läksin praegu sellesse rikkis arvutisse tagasi-ka selles kaust mimidump tühi?!

            Comment


              #7
              Vs: Memory dumping

              Minidump kaust on tühi siis kui pole probleeme olnud.
              My Computer peal hiire paremklõps > Properties > Advanced > Startup and Recovery > Settings > ja seal all ääres on kirjas, mida sinise ekraani puhul kirjutatakse ning kuhu

              Comment


                #8
                Vs: Memory dumping

                Nüüd siis pc päris kutu,täna peale käivitamist läks mõne min. pärast dumpingusseja andis veateate0x000000f4(000000003,0x87357a18,0x873557b8 c,0x805fb046)siis palus teha ctrl+alt+del restartimiseks-see ei toiminud lülitasin arvuti voolust välja ja veits aja pärast uuesti sisse lõi ekraanile ntldr is missing.
                mida need teated tähendavad ja kas on neid rikkeid mul võimalik ise parandada või pean pc.remonti viima või üldse minema viskama-asja teeb keeruliseks see et viga võib uuesti ilmuda homme või poole aasta pärast!

                Comment


                  #9
                  Vs: Memory dumping

                  http://www.techspot.com/vb/topic65491.html

                  http://www.techsupportforum.com/micr...x000000f4.html

                  http://support.microsoft.com/kb/330100

                  äkki abix

                  Kui ise ei taha mässata, vii remonti või mõnele spetsile (see viga kisub tavakasutajale keeruliseks minema, kui midagi vajalikku HDD on: Tekib võimalus sellest ilma jääda)

                  Comment


                    #10
                    Vs: Memory dumping

                    Hakkan asjatundjat otsima!

                    Comment


                      #11
                      Vs: Memory dumping

                      Pakuks mälude mittesobivust. Ehk koguni on erinevate tootjate mälud?
                      Kuna sul on 2 mälu, siis võta üks välja ja proovi siis.
                      Proovi ka mälu erinevates mälupesades.
                      BIOSist pane ka "safe settings" või "default settings".
                      Iga asja proovi muidugi eraldi.
                      Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
                      Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Memory dumping

                        Nagu eelpool seletasin toimub mem.dumping ka ühe mälukiviga.Mälus probleeme ei ole-on testitud Hirens boot disk-iga ja kõik ok.Kas viga võib olla FF.3-es ? Praegu töötan IE 7-ga umbes 2tundi ja seni kõik ok !

                        Comment


                          #13
                          Vs: Memory dumping

                          Esmalt postitatud pirnissimus poolt
                          ntldr is missing.
                          mida need teated tähendavad ja kas on neid rikkeid mul võimalik ise parandada või pean pc.remonti viima või üldse minema viskama-asja teeb keeruliseks see et viga võib uuesti ilmuda homme või poole aasta pärast!
                          Mul küll pika praktika jooksul vähe arvuteid peetud, aga 99% probleeme olnud ikka tarkvaras/op-süsteemis. Kui mingi kindel programm sinist ekraani ei põhjusta (mul kipub ka FF ise kinni jooksma...), on kõige tervislikum kõvaketas puhtaks teha - partitsioneerida/formattida ja kõik nullist peale panna. Aga nojah... nii eemalt, arvutit nägemata saab ainult targutada

                          Comment


                            #14
                            Vs: Memory dumping

                            Esmalt postitatud pirnissimus poolt
                            testitud Hirens boot disk-iga
                            Sellel peaks ka kõvaketaste testimiseks vahendid olema. Uuri välja, mis ketas sul on ja testi seda veidi.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Memory dumping

                              Mul on arvutis 3hdd-d süst ketas tehtud 2-eks partinsiooniks arvutil peal olev windows on seal ostmisest saadik ja seda c partinsiooni ei ole hiljem kunagi formaaditud küll aga on mõned korrad tehtud win. repairi.
                              Proovin siis hireniga c draivi uurida-kui oskan...

                              Comment

                              Working...
                              X