Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

ibm thikpad 600 bios

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    ibm thikpad 600 bios

    Ei l2he antud isend enam k2ima, viskab ette selliseid veakoode
    00173
    00176
    ja tahab veel mingit parooli saada
    ennem t88tas..
    v2idetavalt olla koer peale astunud...
    (fyysilisi vigastusi minu silmad ei tajunud)

    Keegi aitab ??? v6i on see prygikastikaup ???
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    #2
    Kontrolli klaviatuuri, äkki "stuck key"

    Comment


      #3
      Kontrolli klaviatuuri, äkki "stuck key"
      kahtlustasin kah seda,kui seda pole, kui ise "stuck key-d" immiteerida, tuleb kolmas veateade kah.
      ise kahtlustan, et biosi patarei on otsad andnud. Lammutama seda ei hakka, kuna pole minu oma ja omale vihavaenlasi ei taha saada (a-la enne t88tas, keerassid pe*se) IBM kodukal on mingi interaktiivne trobleshooter, millega jõuan välja et tee reboot ja kui ei aita siis contact sevice. Mida ma arvatavasti lasen teha,iseasi,kas sinna minnakse
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        Ei l2he antud isend enam k2ima, viskab ette selliseid veakoode
        00173
        00176
        ja tahab veel mingit parooli saada, ennem t88tas..
        ...
        1. Ehk annab BIOSis teha Default laadimine, vaata kui BIOSisse sisse saad.
        2. Ka annab BIOSis vahel parooli maha võtta Password System reaga, kui selline on.
        3. Ehk annab uut BOISit installida.

        Comment


          #5
          Need koodid tähendavad VIST date&time not set (eesti keeles: patakas tühi) ja veel mingi setupi muutus.
          Lausa üllatav, mida madalalt üle klaveri lendav koduloom suudab konfida Oma kassirojudega kogemused olemas...
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #6
            eks vist uurin jah siis patareid, h2da aga selles, et p2rast veateateid jookseb kinni...

            Kas nendele isenditele on vaja bios setup flopi pealt k2ivitada ???

            Muide sarnaselt koduloomadega on ka v2ikesed lapsed ja need, kes esimest korda arvuti taga. Kunagi yks kustutas mul norton commanderis pool k6vaketast 2ra F8 ja enter j2rjest..Isegi windowsis on v6imalik igasugu jama korda saata...
            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

            Comment


              #7
              veel üks küsimus. Kui suur on see tônäosus, et biosi patakas ôhtal ??? Tean ühte 90 aastate algupoolest 486 sx-i millel siiamaani kell käib ja ôigesti.. Ma kardan, et mingi kala vôib äkki kôvakettaga olla, Mälu loeb üle ja kirjutab, et ok.
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #8
                hakkas t88le
                Ei tea, mis viga oli. Kell ja kuup2ev olid 6iged
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment

                Working...
                X