Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kuidas kovertida vro avi'ks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kuidas kovertida vro avi'ks?

    Kas keegi teab mõnda vabavaralist programmi milega konvertida vro avi'ks.
    Ma otsisin googlest aga ei leidnud.
    Ma tahaksin vaadata seda filmi DVD-mängijas aga mängija sööb ainult avi laiendis filme.
    Veel tahaks ma küsida, et kas on mõnda programmi, mis loeks DVD-mängijaga salvestatud filme. Kui sellest abi on siis DVD-mängijaks on Philips DVDR 3400 DVD Player/Recorder
    viimati muutis kasutaja abi-otsija; 05 m 2007, 14:27.

    #2
    Vs: Kuidas kovertida vro avi'ks?

    .vro failide konvertimiseks proovi MPEG Streamclip: http://www.squared5.com/

    DVD mängijaga salvestatud filmidele on tasuta variantidest näiteks Mediaplayer Classic: http://www.afterdawn.com/software/vi...er_classic.cfm

    Enne tuleb plaat mängijas "lõpetada" (finalize), muidu ei mängi seda ükski arvuti pleier ega ka teised DVD pleierid välja arvatud seesama, millega salvestasid.

    Comment


      #3
      Vs: Kuidas kovertida vro avi'ks?

      Tänud, ma proovin järgi ja vaatan kas õnnestub.
      EDIT:
      Ma proovisin diski lõpetada aga mängija laseb lõpetada ainult DVD-R plaate, kas on mingi võimalus ka lõpetada DVD-RW plaate, sest enamus filme on mul DVD-RW'de peal.
      viimati muutis kasutaja abi-otsija; 05 m 2007, 16:56.

      Comment


        #4
        Vs: Kuidas kovertida vro avi'ks?

        Esmalt postitatud abi-otsija poolt
        Ma proovisin diski lõpetada aga mängija laseb lõpetada ainult DVD-R plaate, kas on mingi võimalus ka lõpetada DVD-RW plaate, sest enamus filme on mul DVD-RW'de peal.
        -RW plaadid ei vaja lõpetamist, nad on kohe sobivad teistesse pleieritesse.
        Background Formatting on asja nimi, mida salvestaja -RW või +RW ketastega teeb.
        See ei toimi aga -R ja +R salvestamisel, seepärast tuleb need ka lõpetada.

        Comment


          #5
          Vs: Kuidas kovertida vro avi'ks?

          Siis ma ei tea milles asi on, ma ei näe läpakas ühtegi DVD-RW plaati, läpakas näeb neid kõiki tühjadena. "Lõpetatud" DVD-R plaate loeb arvuti korralikult. Kas on veel mingi võimalus kuidas saaks neid filme arvutis näha, sest mul oleks vaja neid töödelda.
          Edit:
          Võib olla on ka mingi võimalus filmi arvutisse saada läbi DVD-mängija. Kuidas oleks seda kõige mõistlikum teha?
          viimati muutis kasutaja abi-otsija; 06 m 2007, 21:27.

          Comment

          Working...
          X