Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Katkine läpakas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Katkine läpakas

    Kodus on selline vähe vanem compaq'i m700 läpakas. enne kui ta minu kätte toodi hakkas kinni jooksma ja pilti käest ära viskama. Minu käes sisse lülitades tuled hakkavad põlema, kõvaketas võtab hääled üles, kuid pilti ette ei tule, ka siis kui panna taha väline monitor. Mis võib viga olla? Hinnavaatluses just vastust ei tulnud, aga äkki siin veab. Praegu on ta juba müügis, aga siis võibki järsku rohkem saada.
    Hardstyle!

    #2
    Vs: Katkine läpakas

    Võimalik,et mälu läbi.
    otsija

    Comment


      #3
      Vs: Katkine läpakas

      Kõik 3 klaveri tuld süttivad ja sinnapaika jääbki? Compaq Armada-l oli see tüüpviga,põhjuseks oletatavasti külmjoode plaadil. Praktiliselt parandamatu. M700 on väga sarnane pill.
      Compaq pakkus lahenduseks uut emaplaati (ca $1000), mujalt ei leidnud ka mõistlikumat. Läks juppideks...
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #4
        Vs: Katkine läpakas

        Alguses lähevad põlema kõik tuled, siis kustuvad klaviatuuri tuled ära ning põlema jäävad power- on ja hiljem kustub ka silinderi tähisega tuli(mõtlemine vist) Kuigi FN klahv isegi teeb vajutades häält. Kas keegi teab kuidas saaks läpaka ekraani testida, et kas töötab. Kõvaketas võtab ka nagu hääled üles.
        viimati muutis kasutaja WhoKnows; 29 m 2006, 23:25.
        Hardstyle!

        Comment


          #5
          Vs: Katkine läpakas

          Esmalt postitatud otsija poolt
          Võimalik,et mälu läbi.
          Mul oli ka selline olukord. Tundus et aparaat täitsa läbi omadega, siis huvi pärast võtsin kord ühe mälu pulga ära siis teise ja ilma vigase mäluta töötab jälle. Masinaks Compaq Armada v300.

          Soovitan ka mälu kontrollida.

          Comment


            #6
            Vs: Katkine läpakas

            Sai nagu proovitud nende mälupulkadega. Ei lähe ikka tööle. Ei usu, et integreeritud mälus asi või siiski? Kas ka mälu probleemidega ei peaks midagigi ekraanile ilmuma. Mul on ekraan jumala tume, nagu poleks sisse lülitatudki.
            Hardstyle!

            Comment


              #7
              Vs: Katkine läpakas

              Esmalt postitatud WhoKnows poolt
              Mul on ekraan jumala tume, nagu poleks sisse lülitatudki.
              Siis masin ise ikka töötab,vaid taustavalguse inverter või toru ise ei funksi. Inverter peaks olema ekraani sees kas allääres või pareml selline piklik trükkplaat. Kontrolli kas tema pealne kaitse (pindmontaazis võib olla) on korras, kas väljuundi pistiku juures olev konde ei ole põlenud ja mismoodi näevad v'lja jooted, eriti lambi pistiku omad.
              Toru võib olla murdunud (lühised), või lihtsalt kulunud. Toru juhe on mõnikord tehases pahasti monteeritud, jääb metalldetailide vahele.
              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

              Comment


                #8
                Vs: Katkine läpakas

                Esmalt postitatud felch poolt
                Siis masin ise ikka töötab,vaid taustavalguse inverter või toru ise ei funksi. Inverter peaks olema ekraani sees kas allääres või pareml selline piklik trükkplaat. Kontrolli kas tema pealne kaitse (pindmontaazis võib olla) on korras, kas väljuundi pistiku juures olev konde ei ole põlenud ja mismoodi näevad v'lja jooted, eriti lambi pistiku omad.
                Toru võib olla murdunud (lühised), või lihtsalt kulunud. Toru juhe on mõnikord tehases pahasti monteeritud, jääb metalldetailide vahele.
                Selles ei tohiks probleem olla, kuna ka välise moluga ei saanud ju pilti ette.

                Aga kas konded on korras plaadil?

                Comment


                  #9
                  Vs: Katkine läpakas

                  Sai korra ekraan peaaegu lahti tehtud. Inverteril ei paistnud olevat mingeid kärsa jälgi, tundus korras olevat. Toruni siiski ei jõudnud. Ma olen siiski lugenud et kui kas toru või inverter on katki, siis võib ekraan siiski mingit pilti näidata, kuid väga tumedalt. Mul ei täita ta üldse mingit pilti, ka kui valgust peale suunata.
                  Hardstyle!

                  Comment


                    #10
                    Vs: Katkine läpakas

                    Esmalt postitatud hYpNoTiZa poolt
                    Selles ei tohiks probleem olla, kuna ka välise moluga ei saanud ju pilti ette.
                    Jah, ma unustasin et ka välisega ei saa pilti...
                    Võid muidugi proovida eraani klaviatuurilt sisemisele/välimisele ümber lülitada (Fn+F7 minu masinas) aga vaevalt see aitab.
                    Kui arvuti siiski mińgeid elu jälgi näitab, võiks lahti võtta ja uurida, ega mõni plaatidevaheline pistik halvasti koos ole ja ega mõni kaitse läbi ole. Kaitsmeid võib plaatidel olla päris mitu.
                    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                    Comment

                    Working...
                    X