Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Realtek v6rgukas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Realtek v6rgukas

    Kysimus siis selline:kodus kaks arvutit ja hub ning m6lemas masinas ka v6rgukaardid olemas, probleem selles et kasutan jagatud neti teenust ning seega saan olla aind selle masinaga netis mille v6rgukaardi MAC aadress on teenusepakkuja poolt regatud, samas aga tahax nagu olla vahel ka selle masinaga netis mis asub mul t66toas ilma et ma peaksin teenusepakkujale mingit lisapappi maxma et nad ka selle v6rguka 2ra regaksid, seega siis kas on mingil moel v6imalik selle teise masina MAC aadressi muuta st teha temast nii6elda kloon...kas siis mingi proge abil v6i programmaatorit kasutades v6i midaiganes...
    netist olen ocind inffi aga siiani tulutult, tean et seda probleemi saab lahendada ruuteri abil aga siiski ehk saab ka teisiti
    niihh jutt tuli pikk..aga ehk saite m6ttest aru...j22n teie abile lootma..

    #2
    põhimõtteliselt paned sellele arvutile milles see regatud LAN sees on veel juurde teise LANi ja kaabel teise arvutisse ja ongi olemas. endal oli ka vahepeal nii ja täitsa funkas
    Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
    DeeJay Catass

    Comment


      #3
      ma m6tlesin asja just nii et mu teine masin sel ajal ei t66tax,niiet see variant langeb v2lja.
      loogiline ju on et kui see MAC on kaardile kylge poogitud siis peax ju saama seda samamoodi ka muuta...aga kuidas see ongi kyssa...

      Comment


        #4
        Epox'i mobol saab MACi setupist muuta. 3Com'i kaartidel on vastav softijupp samuti olemas.
        On veel variant panna võrgukaabli ette Trendneti karbike mis sisaldab ka tulemüüri.
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment

        Working...
        X