Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Need some help

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Need some help

    Probleem järgmine. Olude sunnil kasutan ma 400 MHz Intel Celeroni. Ostes oli tal peal 44 korde CD-rom. Kuskil 2 aasta pärast hakkas see jukerdama ning lõpuks suri üldse maha. Aasta tagasi ostsin Philipsi CD kirjutaja. Algul töötas hästi kuid siis hakkas pirtsutama, algul ei kirjutanud enam 2 kordse kiirusega ning varsti oli see ka tuksis kuigi plaate ta veel loeb. Küsimus nyyd selle pika jutu peale on see, et äkki peitub viga toiteplokis kuna olen ladunud arvutile rammi juurde, ostnud suurema kõvaketta, pannud ühe helikaardi lisaks jne. Toiteplokk ise 200W. Kas võib muidu selline viga olla, et toiteplokk kärsatab cd-romme maha??? Tänud kõigile kes viitsivad vastata.

    #2
    proovi mingi puhastus cd-ga oma cd-rom ära puhastada ja siis vaata mis teeb
    endal mitu korda puhastanud, kohe märgatavlt paremini hakkab funkama ;D

    Comment


      #3
      Kahjuks olen ma neid juba puhastanud nii puhastus cd'idega kui manuaalselt laiali kakkudes...

      Comment


        #4
        toiteploki kohta saad niipalju teada, et môôda seal cdrommile tulevaid 5 ja 12 V arvuti igasuguste koormuste juures, vaata, kas muutub midagi.. Tegelt ma arvan, et viga on lihtsalt mehaanikates, mis surevad ära. (Tootjad peavad omale ju uute toodete jaoks turgu ette garanteerima, sellest nii saastad asjad )
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #5
          Kui asi mönda aega töötas, on tõesti raske toidet kahtlustada. Aga siiski, E-marketi korpustes olevad toited ON viletsad. Nad viskavad +12V üles umbes +20V peale ja põletavad CD läbi. Kui sul ka selline , tasuks kontrollida ploki väljundis olevaid lüüte (punnis, lekkivad?).
          200W võib ka tiba vähevõitu olla kui masinas koormajaid palju.
          Kuid sel juhul peaks CD ise töökorras olema.
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #6
            Arvuti ise on ostetud 1999 aastal ordist. 400 MHz pealt on tegelt 500 MHz peale pandud :. Toiteplokk on mingi SunPower'i toodang.

            Comment


              #7
              Toited tasub üle kontrollida küll kuid usun, et cd on kas lihtsalt praak või liiga tolmuses keskkonnas või on toorikud pahad. Kas ta teises masinas töötab?
              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

              Comment


                #8
                Ostsin aga uue kirjutaja, loodetavatsi peab see siis vasta. minu poolt teema lõpp.

                Comment

                Working...
                X