Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Restart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Restart

    Kui teen arvutile (WIN98) restardi, tuleb ette pilt et teeb restarti, aga siis jääbki niimoodi.. kuni restart nupu vajutamiseni. Mida teha, et korralikult restardi teex?
    hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

    #2
    Lase windows üle...nähtavasti ei suuda see mingit protsessi ära killida
    Ja ühel arvutil aitas mälu vahetus..
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      ad-awarega üle käimine võib ka väga hästi mõjuda.
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #4
        Win98'l oli probleeme üldse sellega, sellele mitu updeiti...
        (Enamasti nii shutdown kui ka restart)
        Üks viga oli liiga kiires proses, siis jõudis mingi protsess kõvaketta seiskumisest ette ja kui ta aru sai, et ketas veel ei seisa, siis kohe kernel hangus... Teine jama oli AMD prosedega, millel sageduse kordaja ei olnd täisarv, siis ka tekkis mingi sarnane viga...
        Mõlemale oli MS saidil update olemas, ainult minu hallatavates masinates mingi uuem update keeras asja jälle samasuguseks tagasi... Ja pole mina viicind seda probleemi lõpuni lahata, ikke saab lõpus käsitsi power maha lülitatud/restarditud... Kui juba ketas seisab, siis ei tohiks asi enam süsteemile midagi halba teha...

        Comment


          #5
          Ega teegi aga stardil on jälle scandisk ees.
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #6
            Win98 SE update's on selline koodijupp, mis ei lase arvutit enne sulgeda kui kõik vajalik on mälust HDD-le kirjutatud.

            Proovi seda kindlasti installida, mina olen sellega väga rahul.

            Comment


              #7
              jääb jah selline mulje ,et windows hapu..aga jah ad-awarega võib üle lasta..
              Devil

              Comment


                #8
                Kas windowsupdate tehtud? Nüüd jälle paistab seal täiesti olemas olema sellele probleemile lahendus, lihtsalt on m$ tyybid kirjutanud shutdown koodi 2-sek delay sisse, et ketas lõpetada jõuaks. Kah parandus aga fungib.

                Comment


                  #9
                  Lase win üle!
                  Mis värvi lähevad saiad kui neid mudida?

                  Comment

                  Working...
                  X