Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Probleemid EPOX 8RDA+ moboga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Soovitaks ka antiviiruse uninstallida. Tean mitut juhtumit (ka. enda masin), kus Nortoni uninstall mõjus maagiliselt hästi.
    Pealegi terve mõistusega inimesel pole enamasti viirusetõrje järgi mingit vajadust. Endal mitu masinat lasevad juba rohkem kui aasta ilma ja probleeme pole.
    Kas tervitada saab vä?

    Comment


      #17
      Endal olnud juhus F-Prot 5.11 antiviirusega. Windows 2000 Pro masinates peale SP2 installi hakkas ka win kokku panema core dump'iga. Teine anomaalia oli Defragmendiga. Nimelt ei lasnud üldse neis masinates defragmenti enam teha, kohe sinine pilt ees. Tuli välja, et F-Prot'i 5.11 versioonis on Orion-scanneris buug sees ja tuli kogu võrk 5.4 peale updeitida.

      Comment


        #18
        mul nüüd ka antiviirus maas ja jookseb teine nagu ennem. sai muidugi antiviirusega kontrollitud ja pole ühtegi viirust poole aasta jooksul sisse lipsanud

        antiviirus maha seega
        ainuke turvalisuse kontrollija on mul ZoneAlarm :
        KES SOOVIB, SEE PROOVIB

        t-linespeakers.org

        Comment


          #19
          Kaks kuud jamasin koduse arvutivõrguga.Kõik kolm arvutit jooksid pidevalt kinni internetis ja eriti autlookis.Kasutasin viirusetõrjet F-StopW.Peale selle mahavõtmistn kõigilt arvuteilt töötavad kõik OKEI.Ka skänner töötab nüüd normaalselt,mis jooksutas Win-i kinni.
          Ain

          Comment


            #20
            Hehee! Lahendus oli lihtsam - hea sõber, arvutiGuru ja töökaaslane Toivo. Viisin kasti tema lauale ja korkisin
            Hennesy lahti Mõjus! Enam ei ole midagi viga ja midagi ei tehtud ka!!! Piisas tervistavast keskkonnast Seletage seda, kui oskate. Mina ei oska.
            Antiviirus ja overclock ikka peal.
            Muide, Nortonit on vara maha kanda, eriti kui masinal on ka teisi kasutajaid. Mitmel korral on ta meili vaadates üles karanud, hari punane ja öelnud, et seda meili me ei vaata mitte! Kohe meili laadimise juures segab vahele, sunnik ega ma ikka big@boss'ilt tulnud kirju lahti teha tahagi.
            Zonealarmi taolised asjad on ka väga kasulikud - iga päev märkan kuidas keegi üritab rünnata.
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #21
              mul oli ka XP'ga selline jama vahepeal et asi oli nii aeglane et vahepeal mõtlesin et kirjutaks sinna kleepsu (pentium 4) peale 486 ;D aga kui panin win 2000 peale enam sellist jama ei olnud... ehk win xp'l mingi kala sees (foobia 2GHz vastu ;D)
              Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
              DeeJay Catass

              Comment


                #22
                Hehee! Lahendus oli lihtsam - hea sõber, arvutiGuru ja töökaaslane Toivo. Viisin kasti tema lauale ja korkisin
                Hennesy lahti Mõjus! Enam ei ole midagi viga ja midagi ei tehtud ka!!! Piisas tervistavast keskkonnast Seletage seda, kui oskate.
                Põrus paika midagi!
                Minu DIY blogi
                <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

                Comment


                  #23
                  Mina kasutan nüüdsest f-prot 5.4 ja ei ole mingit problat... Ning outlookid on ka igalt poolt minu hooldatavatest purkidest ära korjatud, neid ei saa usaldada... Mingi konkureeriv soft asemele ja ei tee big@boss mailid midagi paha, võib mõndasid rahulikult lahata ja uurida... Zonealarmi ei kasuta, sest firewall on võrgul ees ja blokeerib kõik mittevajamineva... Zonealarmiga on siiani ainult negatiivsed kogemused, asi hakkas aasta aega tagasi ühes mitte minu hallatavas masinas (aga minu hallatavas võrgus istuvas) segama liiklust selle masina ja samba serveri vahel ja asja torkimine ka ei tahtnud samba login'isid läbi lasta (seal toimub servu otsimine üldlevi kaudu ja too aastatagune zonealarm ei sallinud seda)

                  Comment


                    #24
                    Vat selle Outlooki väljaviskamisega olen väga nõus. Khe hulka vähem probleeme on. 99% viirustest lähevad just tema kallale.
                    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                    Comment

                    Working...
                    X