Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Internet läbi mobla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Internet läbi mobla

    Oskate äkki rääkida, kuidas saada interneti moblaga? Üks võimalus on GPRS, aga kas ilma GPRSita kah kuidagi saab?

    #2
    tavalise helisatamisega, nagu dial-up
    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

    t-linespeakers.org

    Comment


      #3
      Aga kuidas arvuti moblaga ühendatakse? Mingeid lepinguit on ka vaja EMTga teha?

      Comment


        #4
        vist datakaabliga ikka, kuid oleneb vist telefonist kõik.

        helist emt-i klienditeenindusse ;D
        KES SOOVIB, SEE PROOVIB

        t-linespeakers.org

        Comment


          #5
          GSM-data on 9600bps ja maksad kõneaja, mitte andemahu pealt, seega üsna kulukas ettevõtmine.
          Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

          Comment


            #6
            Lähed tapad ära ennast kui pärast arve saad
            Andke andeks mulle minu lollid küsimused
            nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

            Comment


              #7
              tähendab tahtsin seda öelda et parem mine osta omale gprs telefon tuleb odavam.
              Andke andeks mulle minu lollid küsimused
              nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

              Comment


                #8
                kui maili tahad lugeda, ega siis erit suured need arved ei tule
                KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                t-linespeakers.org

                Comment


                  #9
                  Ega mul vahet ei ole, isa makab
                  Aga ostan GPRS telefoni jah. Ei tea, kas nendel on kaabel arvutiga ühendamiseks kaasas?

                  Comment


                    #10
                    Tavaline GSM on jube kallis, Üliaeglase ühenduse eest maksad kohaliku kõne minutihinda...
                    GPRS... Naca kiirem lahendus, Radiolinjal on isegi minuteada ainult kuutasuga pakett ka olemas. Vaja GPRS-telefooni, kaabel ka vaja juurde osta eraldi.

                    Comment


                      #11
                      Tavaline GSM on jube kallis, Üliaeglase ühenduse eest maksad kohaliku kõne minutihinda...
                      GPRS... Naca kiirem lahendus, Radiolinjal on isegi minuteada ainult kuutasuga pakett ka olemas. Vaja GPRS-telefooni, kaabel ka vaja juurde osta eraldi.
                      Kahjuks nüüd on radiolinja kuutasuga paketis andmemahu ära piiranud :'(
                      Thtsin ise just selle sama asjaga netti saada :'( :'(
                      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                      Comment


                        #12
                        Ega mul vahet ei ole, isa makab
                        Siis ka isa tapab.
                        Tavaühendus vist eeldab ka mingi modemi ostu, mis sobiks konkreetse telefoniga, seegi kallis (võin eksida). Aga mis sorti kaablit GPRS tahab? Kas saab ka ise selle kaabli teha?

                        Comment


                          #13

                          Siis ka isa tapab.
                          Tavaühendus vist eeldab ka mingi modemi ostu, mis sobiks konkreetse telefoniga, seegi kallis (võin eksida). Aga mis sorti kaablit GPRS tahab? Kas saab ka ise selle kaabli teha?
                          peaks asi töötama fbus kaabliga ja mingit modemit pole vahele vaja. Kusjuures mobla dial-up-i saab 5110-l ka f-busiga teha. Huvi pärast proovisin. töötas. Asi tahab saada nokia datasuite-i. Gprs -jaoks on vist teine soft ja RLE kodukal üleval
                          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                          Comment

                          Working...
                          X