Themes

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lex2040
    Uustulnuk
    • 03/2005
    • 438

    #1

    Themes

    No ausalt inimesed... olen päris kaua otsinud win98 xp teeme... no kuskilt ei leia
  • digital
    Liige
    • 05/2002
    • 4155

    #2
    ega ei saagi, sest win98 ei oska joonistada graafilist kujundust. Win98 kujundus on paratamatult koodis jõuga defineeritud ja seal muuta saab ainult värve.
    Üks võimalus tegelikult on - vahetada välja shell. Näiteks litestep või midagi sellist panna. Mõni shell isegi mitte ainult ei joonista omamoodi taskbar'i ja desktop'i (mis on tegelt tema ülesanne.... windowsis siis explorer.exe... mitte segi ajada iexplore.exe'ga&#33, vaid mõned isegi laevad ennast kuskile süsteemi sügavustesse akna joonistamise vahele ja siis joonistavad akna raamid ka ümber.
    Muidugi sellise toimetamisega ei ole mõtet teab-mis perfoormancit oodata, masin jääb märgatavalt aeglasemaks.

    Üldse,
    mis selle XP theme juures nii head on? jõle suur ja kohmakas teine ju. isegi XP all kasutan klassikalist theme'i, kohe palju parem.

    Comment

    • Lex2040
      Uustulnuk
      • 03/2005
      • 438

      #3
      Originally posted by digital@Sep 14 2005, 22:44
      XP all kasutan klassikalist theme'i, kohe palju parem.
      Mina kasutan kah... aga mulle see kujundus (ikoonid, boot screen, logon) meeldib

      Comment

      Working...