Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Siil Udus         -   monitor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Siil Udus         -   monitor

    Enda arvuti monitoril pole veel midagi häda, aga on veel üks monitor mis tööle pannes on normaalse pildiga, aga soojenedes läheb pilt metsikult uduseks :'(.
    asi näeb umbes NII välja, ainult veidi hullem ;D :P.

    Nii-siis tahaks teada milles viga ja kuidas parandada :.
    transistor[ätt]starline[punkt]ee

    #2
    Fookusest väljas?Tee monitor lahti ja säti fookus paika ;D

    Comment


      #3
      Fookust oled proovind keerata. võib viga olla selles fookuse reguleerimise potes aga kuna see on vist reatrafo sees siis on lugu paha. Teine võimalus, et mingid teised pinged on valed. Ka kiirenduspinge näiteks. Mõõda pinged üle
      Mina kahtlustaks ikkagi fookuse reguleerimise ahelat. Või äkki on seal mingi konde, mis soojenedes lekkima hakkab ???
      kontrolli ...
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        Njah, isiklikult kahtlustasin mingit kondet.
        Eks tuleks vaadata potekad kah üle.
        transistor[ätt]starline[punkt]ee

        Comment


          #5
          Peab sind kurvastama - see on reatrafo viga. Täpsemalt - fookuse reg. ahela kuid nad on 1 tükk.
          Kontrolli igaks juhuks siiski jooted ka üle.
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #6
            Eks ma vaatan,jama ikka küll :'(
            transistor[ätt]starline[punkt]ee

            Comment


              #7
              muidex, mis molul nimeks antud?
              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

              Comment


                #8
                Ehhee, ei teagi, pole hetkel minu käes :P ;D
                transistor[ätt]starline[punkt]ee

                Comment


                  #9
                  mu arvuti molu ka hakkas näkku panema.. hp oma.. 1024 low emissions.. gamma on kadund.. pilt hästi tume.. ja kui monitor mõnda aega taga on,siis muutub pilt maru uduseks...

                  Comment


                    #10
                    Kontrolli reatrafo jooted üle. Heledust saab samast trafost juurde keerata...kui koop väga vana pole.
                    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                    Comment


                      #11
                      mu arvuti molu ka hakkas näkku panema.. hp oma.. 1024 low emissions.. gamma on kadund.. pilt hästi tume.. ja kui monitor mõnda aega taga on,siis muutub pilt maru uduseks...
                      Kas pildi môôtmed on ôiged ??
                      Ma ise kahtlustaks mônda kôrgepingekondekat, mis reatafo ümbruses. Kui konde on kuidagi paisunud, vaheta ta ära
                      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                      Comment

                      Working...
                      X